Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Struga
 • Kumanovo
 • Stip
 • Probistip
 • Gostivar
 • Kavadarci
 • Strumica
 • Gevgelija
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Construction machinery
 • Construction companies
 • Building & construction - machinery & equipment
 • Construction machinery - spare parts
 • Transportation - sand, gravel, earthen materials & concrete
 • Contractors - Roads & Highways
 • Forklift & Industrial Trucks Dealers
 • Excavating & Ditching Equipment
 • Sand & Gravel Dealers
 • Construction Equipment
 • Construction Materials & Supplies
 • Transportation Services
 • Mining Industry - Equipment
 • Electricity Generators
 • Agricultural Machinery - Retail
 • Motor Oil - Retail
 • Crane Hire (Contractors' Equipment & Supplies Rental)
 • Architectural Services
 • Concrete - Manufacturers & Dealers
 • Plumbing & Sewage Contractors
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Construction machinery


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking

INZ consult


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

Увозник и овластен сервис за квалитетна механизација, која ја нудиме по конкурентни цени.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615881641_84.png?t=true&w=300&h=300
Wi-Fi ZoneAirconditioned

MG Kompanija


 • Address : Jurij Gagarin 58-6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

MG Company is an authorized distributor of Volvo construction machinery.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1511359089_04.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Fimako


 • Address : bul.Jane Sandanski, TC Tri Biseri 7/16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

FIMAKO is a company that deals with trading of new and used machinery for construction.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1589356959_98.png?t=true&w=300&h=300

Bag Kop


 • Address : ul.172 10
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bag kop


 • Address : s.Mala Rechica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bula trans


 • Address : V.S.Bato б.б.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dani-trans


 • Address : s.Nerashte
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euromixer (Euromikser)


 • Address : Ljubotenska 97
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ferna-trans


 • Address : s.Zhelino
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Heba proekt


 • Address : Ivo Lola Ribar 189, п.фах 112
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meli Trans


 • Address : Industriska б.б.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NTB Service&Parts


 • Address : s.Strimnica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7826 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nardi-k


 • Address : s.Selce
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nur Trans Beton


 • Address : s.Strimnica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7826 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sat - Sun from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rindzo


 • Address : s.Brvenica
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban plan


 • Address : s.Slatino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoni-trans


 • Address : s.Dzhepchishte
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ag inova 2006/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-servis 2000


 • Address : Industriska 13
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7929 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Комуникацијата на централните банки е важна не само поради транспарентноста и одговорноста, туку и за задржување на кредибилитетoт, од кој зависи успешното ...
сите 18 | | | веќе видена

Австриската Влада денеска усвои пакет помош за поддршка на граѓаните во услови на високи трошоци за електрична енергија. – Речиси сите домаќинства ќе добијат ...
сите 32 | | | веќе видена

Инфлацијата не запира, а од Владата се уште нема „абер“ дали ќе им ново замрзнување на цените на основните производи. Уште три дена цените на основните ...
сите 18 | | | веќе видена

Претседателот на Стопанската комора на Северна Македонија, Бранко Азески, денеска ќе ја прими претседателката на Република Српска, Жељка Цвијановиќ, а на ...
сите 42 | | | веќе видена

Акционерите на Gastrade SA ја донесоа конечната инвестициска одлука (FID) за изградба на Самостоен систем за природен гас (INGS) во Александрополис. FID е ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel