Diki


  • Address : Zhivko Firfov (Uzhichka Republika) 43
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7861 км

  • Telephone 2: +389 70 243594
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Рецесија за годинава во моментот не се очекува. И покрај сите предизвици, сите релевантни меѓународни финансиски институции сепак предвидуваат економски раст, ...
сите 105 | | | веќе видена

Точно 3.031 пензионер во државава земаат најнискa пензија во висина од 10.276 денари. Станува збор за пензионери кои правото да заминат во пензија го оствариле ...
сите 6 | | | веќе видена

Турската лира деновиве падна во однос на доларот на петмесечен минимум, во услови на општа распродажба на акции и валути на пазарите во развој поради лошите ...
сите 30 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel