Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kavadarci
 • Radovis
 • Prilep
 • Probistip
 • Tetovo
 • Kicevo
 • Strumica
 • Makedonski Brod
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mines & mining
 • Mines
 • Construction stone & rock - retail
 • Geological exploring
 • Metallurgy & materials
 • Non-Metal Raw Materials - (E.G. Opal, Limestone, Gritting Material)
 • Construction Companies
 • Architectural Services
 • Marble & Granite - Manufacturers & Retail
 • Mining Industry - Equipment
 • Metal Products - Manufacturers & Retail
 • Quarries (Stone & Rock)
 • 200 Most Successful
 • Explosives
 • Transportation Services
 • Construction Materials & Supplies
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mines & mining


Intertrade Company


 • Address : s.Vratnica b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7394 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Var Prom Jr


 • Address : Boris Kidrich 57
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avtotehna


 • Address : Dame Gruev 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BananiCategories:

mines, mines & mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bentomak


 • Address : Ginovci b.b.
 • Place: Kriva Palanka
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 14:00

Categories:

mines & mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bucim


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CMK Sasa


 • Address : Nikola Kljusev (27-mi Mart) 11
 • Place: Skopje

Categories:

mines & mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dam ekspo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Demak


 • Address : Vasko Karangeleski 9 lok.11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DigerCategories:

mines & mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

El trans


 • Address : Jastre Zdravkoski 4
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euromaks Resources (Euromaks Resurs)


 • Address : s.Ilovica
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7551 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

mines & mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euromax Resorces (Euromaks Resurs)


 • Address : Goce Delchev 58
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7544 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

mines & mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genezis Resources International (Genezis Resursis Interneshnl)


 • Address : Miro Baraga 7
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Categories:

mines & mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genezis Resources International (Genezis Resursis Interneshnll)


 • Address : Lermontova 3/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

mines & mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geoengineering-m


 • Address : Todor Changov 20/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geops Makedonija


 • Address : bul.Jane Sandanski 103/1-13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hidro-D.E.L.


 • Address : Kozara 14-3/22
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7476 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 28 | | | веќе видена

Нашата најголема фармацевтска компанија „Алкалоид“ има навистина убава вест за споделување, а неа ја објави до инвеститорската јавност преку Македонската берза ...
сите 27 | | | веќе видена

Teleperformance, германска компанија и лидер во областа на обезбедување корисничка поддршка и дигитални услуги, продолжува со своето ширење низ Македонија, ...
сите 43 | | | веќе видена

Еуромакс Ресоурцес, компанија сопственик на концесиите „Иловица 6“ и „Иловица 11“ за рудник за бакар „Иловица – Штука“ денеска на прес конференција издаде ...
сите 16 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 57 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel