Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Vlerësimi i rrezikut
 • Konsallting
 • Ambienti jetësor - planifikim, këshilltarë dhe mbrojtje
 • Kualitet - kontroll
 • Mht-mkz - pajisje
 • Këshillim Për Sisteme Për Cilësi (Iso)
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Hasap - Këshilltarë
 • Laboratore
 • Mrojtje Kundër Zjarrit
 • Ekspertizë - Agjenci Dhe Shërbime
 • Trajnime
 • Shenja Për Mbrojtje Gjatë Punës
 • Kimi Dhe Produkte Kimike
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Efikasitet Energjetik
 • Vlerësues
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Vlerësimi i rrezikut

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Stjuart Inspekt


 • Adresa: Todor Alleksandrov 165 (Salvador Alende)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Instituti qendror për mbrojtje gjatë punës, mbrojtje nga zjarri dhe shpërthimet, mbrojtje të ambientit mjedisor dhe kontrollit të cilësisë -Shkup. Organe inspektimi për ashensorë, krik dhe pajisje minierash.

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Elektrodepo


 • Adresa: Braka Miladinovi 1/1-1
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Përvojat e përditshme të cilat shpesh e vetëdijësojnë njeriun, patën ndikimin e vet edhe tek ne. Këto përvoja na motivuan edhe neve që të interesohemi për sigurinë dhe shëndetin е punëtorëve këtu në Maqedoni.

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Szu Gmbh


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 62/1-3-ŕ
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

SZU GmbH, Waldkirchburg, është një ndërmarrje që ka ekzistuar për tetë vjet në tregun gjerman. Veprimtaria kryesore e kësaj kompanie është vlerësimi dhe mendimi i ekspertëve për dëmet e shkaktuara në fushën e automjeteve.

Eko Kontrol


 • Adresa: Partizanski Odredi 5
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9509 км

Во целиот овој период на дејствување направивме напори, презедовме дел од активностите, обезбедивме широк спектар на искуства, проучивме соответни решенија, и успеавме во соработка со релевантни фирми и стручни лица да создадеме стручен тим кој гарантира квалитетен пристап кон давањето на услуги, зад кој што стои широка лепеза на веќе изготвена документација и реализирани проекти.


SSS-Tri


 • Adresa: Tregu i gjelbërt lok.101
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 15:30

Eko Inzhenering ns


 • Adresa: Dimitar Vllahov 3
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Emuc Inspekt


 • Adresa: Drezdenska 52
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Fireks


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 1/50-A
 • Vendi: Shkup

Fud Konsalting


 • Adresa: Fevruarski pohod 26-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Geing Krebs und Kifer International


 • Adresa: Boris Trajkovski 111 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9446 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

GEING Krebs und Kifer International ësht ë firm e p ërkushtuar në përpunimin e zgjidhjeve cilësore në Ndërtimtari.

Ivilla


 • Adresa: Boris Kidriç 12
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9490 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

LM Bezbednost


 • Adresa: Jordan Mijalkov 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Logaritam


 • Adresa: Borka Spirkoski 46
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9509 км

Luks Medikus


 • Adresa: Kozle 88/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

PUU Lux Medikus është një specialist i licencuar i specializimit në mjekësi. Kryen ekzaminime sistematike, analiza biokimike, ekzaminime klinike, statusi hematologjik dhe urinar etj.

Miki konsalting


 • Adresa: Skopska p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

Prima Tim


 • Adresa: Bul.Turistiçka 50/4 kat 1 lok.7
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

ProRisk


 • Adresa: Rr.852 nr.62 kompleks Gazela
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска присуствуваше на Саемот на бизниси од општина Сарај, кој се одржа во организација на фондацијата “Албиз“, каде ...
сите 34 | | | веќе видена

Со повеќе од 20 години искуство како претприемач и инвеститор во Хајтек бизниси со фокус на потрошувачката технологија, Џоди Голдстајн знае повеќе работи за ...
сите 10 | | | веќе видена

Швајцарските приватни банкари се жалат дека некои од нивните клиенти повлекле голем дел од своите пари од банките со цел сами да ги чуваат, без оглед на тоа ...
сите 2 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, заедно со директорот на Државниот инспекторат за земјоделство, одржа работен состанок со претставници од Стопанската комора на ...
сите 14 | | | веќе видена

За два месеца платформата Отворени финанси имала 203.605 прегледи од страна на 19 илјади корисници, кои просечно поминувале 7.07 минути, покажуваат податоците ...
сите 94 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj