Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Puse - hapje
 • Kërkime gjeologjike
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Burime uji - gërmime dhe gjetje
 • Instalime Hidroteknike
 • Inxhinieri
 • Mbikeqyrje Dhe Revizion I Objekteve Te Ndertimit
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Ambienti Jetësor - Planifikim, Këshilltarë Dhe Mbrojtje
 • Beton - Prodhim Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Puse - hapje

Bunar kompani


 • Adresa: rr.172, Recice e Vogel 37
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroland


 • Adresa: Vasko Karangelleski 47
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7438 км

Kategoritë:

puse - hapje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DRG Geotehnika nova


 • Adresa: Mihaill Çakov 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diki


 • Adresa: Zhivko Firfov (Uzhiçka Republika) 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eco Shpar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hidro inzhenering


 • Adresa: Vanço Janevski 40-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hidro-D.E.L.


 • Adresa: Kozara 14-3/22
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7476 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koding


 • Adresa: Sharrpllaninska, rr.e Novosellës 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komplast/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tempest


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 9-a lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban projekt 2007/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodolija inzenering


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-B
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 139 | | | веќе видена

Вредноста на синдикалната минимална кошница (СМК) за јуни изнесува 60.325 денари и е зголемена за 235 денари споредено со синдикалната минимална кошница за ...
сите 12 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 44 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 67 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj