Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Makina për qepje - industriale
 • Industri - makineri dhe pajisje industriale - tregti
 • Makina për qepje - përdorim shtëpiak
 • Makina - pjesë për makina - prodhim dhe tregti
 • Kaldaja për ngrohje qëndrore
 • Konfekcione – Lëndë Të Para Dhe Materiale Ndihmëse
 • Hekur Për Hekurosje - Prodhim Dhe Tregëti
 • Tekstil Dhe Prodhime Tekstili - Prodhim
 • Pe Për Thurje Dhe Qepje
Повеќе филтриПомалку филтри

Makina për qepje - industriale по градови

Dellçevë Gjevgjeli Shkup Stip Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Makina për qepje - industriale

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

Rigo Reteks


 • Adresa: Engellsova 17
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Ne jemi importues dhe distributor të përgjithshme për makina qepëse JUKI por në programin tonë të prodhimit janë përfshirë të gjitha markat e tjera të makinave qepëse dhe pajisjet.


Eksporteks


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Singer-Shero


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 16/11 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

GPM


 • Adresa: Goce Dellçev 155
 • Vendi: Stip

Lmb


 • Adresa: Goce Dellçev 42
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7918 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00

Sass Komerc


 • Adresa: Partizanska 56
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Siruba


 • Adresa: Bul.Gjevgjeli p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7979 км

Veteks grup


 • Adresa: Goce Delçev 38
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7917 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00 • Sh - D nga 08:30 deri më 13:30

Mapa

Телото за управување со ИПАРД при Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство, наредните два дена ќе ја претстави Мерка 3 во градовите Кочани и ...
сите 29 | | | веќе видена

Сојузот на стопански комори на Македонија со иницијативата на жени во климатска акција почна со кампања посветена на подигнување на свеста и преземање мерки со ...
сите 14 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj