Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kërkime gjeologjike
 • Puse - hapje
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Inxhinieri
 • Laboratore
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Konsallting
 • Ambienti Jetësor - Planifikim, Këshilltarë Dhe Mbrojtje
 • Xehe Dhe Xehtari
 • Instalime Hidroteknike
 • Institute
 • Mbikeqyrje Dhe Revizion I Objekteve Te Ndertimit
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Ndërtimtari - Materiale
Повеќе филтриПомалку филтри

Kërkime gjeologjike по градови

Berovë Makedonska Êamenicë Manastir Prilep Shkup Stip

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kërkime gjeologjike

Instituti Gjeologjik


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 113
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DRG Geotehnika nova


 • Adresa: Mihaill Çakov 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diki


 • Adresa: Zhivko Firfov (Uzhiçka Republika) 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10693 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Road Design Group


 • Adresa: bul.Kiro Gligorov (Vojvodina) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo akva


 • Adresa: Boris Sarafov (4 Korriku) 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10679 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geoing MK


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 147/3 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geoinxhiniering-m/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geologing/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geoproekt Prima


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 60-1/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geops Maqedonia


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 103/1-13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geos-m


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 113
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti Gjeologjik


 • Adresa: Bihachka 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti Ndërtimor Maqedonia


 • Adresa: Drezdenska 52
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rezervoar minerals/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tempest


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 9-a lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodolija inzenering


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-B
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akva spektar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 20 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 133 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj