Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Manastir
 • Koçanë
 • Kumanovë
 • Gostivar
 • Stip
 • Strumicë
 • Veles
 • Ohër
 • Kavadar
 • Shën Nikollë
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Radovis
 • Mavrovë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Laboratore diagnostike
 • Poliklinika
 • Ordinanca internistike
 • Ordinanca Pediatrike
 • Mjekësia E Punës
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Vizitë Shtëpiake
 • Ambulanca
 • Spitale
 • Rentgen - Inçizim
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Barnatore
 • Shtëpi Shëndeti Dhe Ente
 • Ordinanca Për Vesh, Hundë Dhe Fyt - Otorinolaringologji
 • Tomografi Kompjuterike
 • Neurologji
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Laboratore biokimike

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Avicena laboratorija


 • Adresa: 8 Shtator 2 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Avicenna Laboratory është një laborator diagnostik specialist që, në përputhje me tendencat botërore, ofron diagnostifikim të plotë laboratorik me pajisjet më të fundit nga prodhuesit më të lartë botëror dhe personel shumë të kualifikuar dhe të specializuar.


Avicena laboratorija


 • Adresa: Blagoja Toska 222
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Bami kor medika


 • Adresa: Bllagoja Toska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 16:00

Biolab


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:30

Biolab është një laborator i përgjithshëm biokimik.

D-r Macura


 • Adresa: Rr.159 nr.13
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 21:00

Llaor


 • Adresa: 29 Nëntori 59
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:30 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Medika


 • Adresa: Jane Sandanski 98/1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

Sanitas


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci 150
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

Akademia Maqedone e Shkencave dhe Arteve


 • Adresa: Bul.Kërste Misirkov 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Albimini


 • Adresa: Bidimazh 17
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00 • Sh nga 07:00 deri më 12:00

Angell Dentall Art


 • Adresa: Roza Petrova 129
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Apollonija


 • Adresa: Teodosie Paunov 59 (29 Nëntori)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 18:00 • Sh nga 08:30 deri më 14:00

Asklepios-2


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 43 lok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Mapa

Градежбна експанзија во скопски Аеродорм. Според Државната статистика, во јули била предвидена изгрдба на 600 стана во цел скопски регион, од ова близу 500 се ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи