Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Gjevgjeli
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ambienti jetësor - planifikim, këshilltarë dhe mbrojtje
 • Konsallting
 • Vlerësimi i rrezikut
 • Firma me iso standardizim
 • Laboratore
 • Kualitet - Kontroll
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Shoqata
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Këshillim Për Sisteme Për Cilësi (Iso)
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Arkitektë
 • Kërkime Gjeologjike
 • Konsulent Ekologjik
 • Organizata Joqeveritare
 • Inxhinieri
 • Hasap - Këshilltarë
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Mht-Mkz - Pajisje
 • Shoqata Ekologjike
Повеќе филтриПомалку филтри

Ambienti jetësor - planifikim, këshilltarë dhe mbrojtje по градови

Gjevgjeli Kavadar Manastir Ohër Prilep Shkup Stip Strumicë Tetovë Veles Vinicë

Радиус (100км)

Ambienti jetësor - planifikim, këshilltarë dhe mbrojtje

Eko gerilla


 • Adresa: Dervish Cara 5-2/4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti Gjeologjik


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 113
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

2 Air Green&Blue


 • Adresa: Kej Maqedonia (Kej Marshall Tito) 89
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

444 Ballkan Brixhis


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo (Rudi çajavec) 35/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biosfera


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CVG Group


 • Adresa: QT Bunjakovec nлntokлsor lok.11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dekons-Ema


 • Adresa: Stefan Jakimov Dedov 14-1/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim


 • Adresa: Hristijan Karposh p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Fokus


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 27
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Mozaik


 • Adresa: Prashka 13-2/16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Stilling


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Team


 • Adresa: Pero Nakov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Zivot


 • Adresa: bul.Maqedonia 7-1/8
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko detekt


 • Adresa: Varshavska 9-4/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko logistik proekt


 • Adresa: Marshal Tito 198
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-Teh


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 73
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7431 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-svest


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 30-1/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 150 | | | веќе видена

„Триесет годишното партнерство со Светска банка, се одбележува во време кога Северна Македонија започнува нов процес, а тоа е Националната развојна стратегија ...
сите 66 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 76 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 172 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj