Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Strugë
 • Ohër
 • Manastir
 • Prilep
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Stip
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
 • Resnjë
 • Berovë
 • Radovis
 • Vinicë
 • Veles
 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gjeodezi - firma
 • Kadastër
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Inxhinieri
 • Konsallting
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Ekspertizë Gjyqësore
 • Gjeodezi - Instrumente Gjeodezike
 • Agjenci Për Patundshmëri
 • Vlerësues
 • Arkitektë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gjeodezi - firma

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Geo-kompas


 • Adresa: Bozhidar Axhija 1 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

Гео–Компас е компанија која е основана во 2019 година, но со себе носи тим од професионалци кои имаат над 15 години работно искуство во областа на геодезијата и катастарот. Компанијата работи во областа на геодезијата, катастар, вештачења, проценка на недвижности, инженерска геодезија, индустриска геодезија. Со својот професионален тим нуди стручни и целосни решенија за проблематики во областа на катастарот, геодезијата, судските вештачења во областа на геодезијата, проценките на недвижности.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1661348189_25.png?t=true&w=300&h=300

Geo Innovus


 • Adresa: Vlladimir Kavaev 29/14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

Гео Инновус ДООЕЛ е фирма чија дејност опфаќа дистрибуција, консалтинг и услуги од областа на инженерска геодезија и земјоделство, во работна соработка е со фирмата “Livona d.o.o Novi Beograd” за заеднички настап на пазарот на Република С.Македонија претставувајќи го реномираниот светски бренд Тrimble. Располагаме со Тrimble опрема за прецизно полјоделство (Trimble Agriculture) и геодетска опрема. Покрај продажба, обезбедуваме поддршка, едукација и обука на сите наши клиенти и соработници. Активен е повикот на ФИТР каде што може да се аплицира за грантови за нови модерни технологии за профитабилен агробизнис, поддршка 70% од инвестицијата. Повикот за аплицирање е до 15.06.2022.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1647246618_63.png?t=true&w=300&h=300

Geo Mega


 • Adresa: Done Bozhinov 9-2/12
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Shoqëria për Punë Gjeodezike Instrumente moderne gjeodete, softuer të licencuar dhe staf profesional i verifikuar, me traditë të gjatë.

Kategoritë:

gjeodezi - firma

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/089f5c02139ed7a2e4791123f97b7000.jpg?t=true&w=300&h=300

Geo Dezis


 • Adresa: Qendra e re tregtare kati 2 lok.46
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Punkt


 • Adresa: QTQ kati 2 lok.1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo skica


 • Adresa: Ilindenska 2 kati lok.14/1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geopollog


 • Adresa: Qendra e re tregtare kati 2 lok.24
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Geodet


 • Adresa: Marshal Tito 19
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Geodet


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 46-a-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Geodet 2010


 • Adresa: Brigadat Proletare 43
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa geodet Zoran


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski p.n.
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfabet Abs


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci 35
 • Vendi: Probistip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alternativa group/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astra inzhenering


 • Adresa: Xhon Kenedi 25-1-1/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

At-Ar


 • Adresa: Drezdenska 15/2 lok 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashoski


 • Adresa: Momçillo Jordanoski 9
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Civil Geo Inxhiniering


 • Adresa: Sollunska 187
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvetkovski konsalting


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 29 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dallta geoinzhenering


 • Adresa: Risto Sekirçanec 1-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dora


 • Adresa: Stolarska 1-g
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Inzhenering ns


 • Adresa: Klliment Ohridski 11-b
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км

ИЗВРШУВАМЕ СТРУЧНИ РАБОТИ ОД ПОЛЕТО НА БЕЗБЕДНОСТ И ЗДРАВЈЕ ПРИ РАБОТА

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665390151_43.png?t=true&w=300&h=300

Everest inzeneringKategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro hom bunde


 • Adresa: Sheshi Filip II Makedonski lok.918
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Келнер кој ќе се вработи во Содерсторф (Долна Саксонија) во Германија може да заработи дури 11.000 евра месечно. Имено, ваква плата нуди ресторан од наведеното ...
сите 9 | | | веќе видена

Во време на ковид-кризата фирмите беа поддржани со низа мерки од државата. По принципот на солидарност, оние фирми кои оствариле екстра профит, како резултат ...
сите 121 | | | веќе видена

Најголемата фотоволтаика во земјава и на Балканот, инвестиција на француската компанија „Акуо енерџи“ (Akuo Energy), сè уште минува низ државните лавиринти за ...
сите 54 | | | веќе видена

Германската влада најави дека ќе одвои 45 милијарди евра за изградба на станови., додека до 2027 година, пак и градот Берлин ќе стави на располагање 18 ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj