Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Manastir
 • Tetovë
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Trajnime
 • Qendra edukimi
 • Konsallting
 • Menaxhment dhe këshilltarë biznesi
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Kontabilitet - Agjenci Dhe Shërbime
 • Konferenca - Organizim
 • Organizata Joqeveritare
 • Këshillim Për Sisteme Për Cilësi (Iso)
 • Përkthyesë
 • Përkthyesë Gjyqsorë
 • Shkolla Për Kompjutera
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Konsalting Kuadrosh
 • Punësim - Agjenci Për Ndërmjetësim
 • Marrëdhënie Me Publikun - Agjenci
 • Shkolla Për Të Rritur
 • Punësim - Agjenci Për Punësim Të Përkohshëm
 • Ngjarje - Organizim
 • Vlerësimi I Rrezikut
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Trajnime

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Toksi-Vet


 • Adresa: Spiro Gullapçev 5-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Dezinfektimi, dezinsektimi dhe deratizimi për mbrojtjen e shtëpisë dhe vendit të punës nga insektet dhe brejtësit.

Qasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

Biznis & konsalting internacional


 • Adresa: Bagdatska 36 b/3-18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Organizimi i trajnimeve arsimore për individë, grupe, kompani dhe institucione, ndërtimin e ekipit, si dhe konferenca dhe seminare nga fusha të ndryshme në vend dhe jashtë saj.

Kapital Akademija


 • Adresa: bul.VMRO 6-1-1-6/31 (Marks dhe Engells)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Akademia, praktikisht mundëson dhe ofron gjithçka që mud t`i risë kapacitetet de performansat individuale të të punësuarve në nivele të ndtyshme, deri te menaxherët e lartë në një kompani, institucion publik apo organizatë joqeveritare!


Koka Tax&Accounting


 • Adresa: Cvetan Dimov 19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Pointed Consulting


 • Adresa: Dervish Cara 5/3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Qendra për Zhvillimin e Biznesit-UEJL


 • Adresa: Ilindeni 335
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Akademia për protokoll


 • Adresa: Zlatko Shnajder 6-a/26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Akademik Dooel Skopje


 • Adresa: bul.VMRO 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Qasja më e shpejtë dhe më e lehtë në të gjithë legjislacionin e aplikueshëm të Maqedonisë përmes një përmbledhje të përditësuar të përditësuar të rregulloreve, akademika.com.mk

Ani-komerc


 • Adresa: Anastas Mitrev 29/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Ani Komerc është një kompani për prodhim, tregti dhe shërbime me veprimtari bazë prodhim dhe tregti të çantave dhe kutive dekorative.

Asstrumeks


 • Adresa: Goce Dellçev 107
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Kategoritë:

trajnime

Avon


 • Adresa: Goce Dellçev 26
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км

Kategoritë:

kozmetikë, trajnime

Avon Cosmetics


 • Adresa: Orce Martinov 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

Biznis Start-up centar


 • Adresa: Fakulteti i makinerisë, Ndërtesa e re kati 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

Bonier


 • Adresa: Revolucioni i Tetori 32/13
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7900 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00

BrainsterKategoritë:

trajnime

Buzz komunikacii


 • Adresa: Dame Gruev 7/9-3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Кристина Попова, Ивана Станковиќ , Олимпија Христова Заевска и Анја Марија Макеска се четирите дами кои ги одбра минстерката за финансии да и помагаат во ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи