Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Resnjë
 • Kumanovë
 • Gjevgjeli
 • Koçanë
 • Veles
 • Stip
 • Prilep
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ambalazh - karton
 • Ambalazh për paketim
 • Shtypshkronja
 • Kartona
 • Shërbime shtypi
 • Letër Dhe Galanteri Prej Letre
 • Qese Prej Letre
 • Reklama - Materiale
 • Etiketa - Përpunim
 • Dizajnues - Advertajzing Dhe Grafikë
 • Ambalazh Prej Druri
 • Paketim Dhe Materiale Për Paketim
 • Reklama Dhe Shenja Ndriçuese
 • Dru - Lëndë Druri - Prodhim Dhe Tregti
 • Shtypje (Shkrim) Mbi Plastikë
 • Shtypje Të Posterëve Dhe Fotografive
 • Materiale Dhe Pajisje Për Zyrë
 • Bilborde - Shtypje
 • Këpucë - Shitore
 • Grafikë - Shërbime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ambalazh - karton

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Tinex MixТинекс Микс како дел од Тинекс МТ, нуди прилагодени и специјално дизајнирани решенија за пакување. Со своето десетгодишно искуство во областа на пакувањето, како и со својот професионален тим, стои на располагање за да Ви го понуди најдоброто, најекономичното и естетски најприфатливото решение за безбеден транспорт на стоката од Вашиот магацин до посакуваната дестинација. Богатата референтна листа на која се наоѓаат најголем дел од компаниите од прехранбената, хемиската, фармацевтската, како и од индустријата за производство на вода и сокови во земјава, е потврда за квалитетот на понудените производи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1653291578_92.png?t=true&w=300&h=300

Frateli Grup


 • Adresa: Vasa Koshullçeva 46
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10725 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Компанијата ФРАТЕЛИ ГРУП се занимава со производство на картонска амбалажа, сите видови на кутии и картонски гајби со можност за печатење во две бои.

Kategoritë:

ambalazh - karton

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1667299441_22.jfif?t=true&w=300&h=300

Gild


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 155/k-1 lok.36
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км

Компанијата ГИЛД се занимава со производство на еколошка амбалажа - ХАРТИЕНИ ЧАШИ И ЧИНИИ

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1650461504_83.jpeg?t=true&w=300&h=300

Antemis Pak


 • Adresa: Vëllezërit Janiq, f.Bërvenicë 12-a
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

ambalazh - karton

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ABC


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 115
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈10813 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroprom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AlekspakKategoritë:

ambalazh - karton

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art print studio


 • Adresa: rr.852, kompleks Gazela nr.62
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Shërbime shtypi, shtypje dhe përpunim të bilbordeve, materialeve reklamuese, shtypje mbi maica dhe tekstil, shtypje mbi plastikë, studio dizajnerëshe, shtypje të posterëve dhe fotografive,...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655295188_53.png?t=true&w=300&h=300

Bato & Divajn


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 314
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10692 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bims Company/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bravado/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DS-oska


 • Adresa: Pariska p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Damipak


 • Adresa: Miro Baraga 5
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈10718 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

ambalazh - karton

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dellkom


 • Adresa: bul.Maqedonia 35
 • Vendi: Dellçevë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Inzhenering ns


 • Adresa: Klliment Ohridski 11-b
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10791 км

ИЗВРШУВАМЕ СТРУЧНИ РАБОТИ ОД ПОЛЕТО НА БЕЗБЕДНОСТ И ЗДРАВЈЕ ПРИ РАБОТА

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665390151_43.png?t=true&w=300&h=300

Eko-dop inxhiniering


 • Adresa: Blagoja Stefkovski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekvinoks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurokarton


 • Adresa: Gjorgji Zekovski 42
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10771 км

Kategoritë:

ambalazh - karton

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evros komerc


 • Adresa: f.Staro Nagoriçane
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foli-kom


 • Adresa: f.Kuklish 5
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10794 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Уставниот суд ќе ја испитува уставноста на одредбата за исплата на апанажа за функционери кои се разрешени или поднеле оставка пред истекот на мандатот, објави ...
сите 9 | | | веќе видена

Најмалку сто објекти се греат на мазут и екстра лесно масло за домаќинства. Мазутот е исклучително „валкан“ енергенс, но не е за потценување ниту екстра ...
сите 38 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Шпаркасе банка ги известува своите ценети клиенти пензионери дека, пензиите за месец јануари 2023 година ќе се исплаќаат од ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj