Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Gostivar
 • Veles
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Stip
 • Strugë
 • Kërçovë
 • Radovis
 • Shën Nikollë
 • Vinicë
 • Probistip
 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kontabilitet - agjenci dhe shërbime
 • Konsallting
 • Këshilltarë financiarë
 • Revizion - shtëpi revizore
 • Ekspertizë - agjenci dhe shërbime
 • Ndihmë Juridike Dhe Shërbime Juridike
 • Firma - Regjistrim
 • Kontabilitet - Softuere
 • Vlerësues
 • Menaxhment Dhe Këshilltarë Biznesi
 • Ekspertizë Gjyqësore
 • Trajnime
 • Procedurë Falimentimi - Shërbime
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Tregti
 • Biznes Plane - Hartues
 • Investim - Këshilltarë Për Investime
 • Qendra Edukimi
 • Agjenci - Kërkim Dhe Analizë E Tregut
 • Kompani Dhe Institucione Financiare
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Zhvillim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kontabilitet - agjenci dhe shërbime

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Karovska


 • Adresa: Shen Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 36-b/6-2/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Каровска ДООЕЛ од Скопје е лиценцирана компанија за сметководствени, консалтинг и едукативни услуги од областа на финансиите и сметководството.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1689665912_77.jpg?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Desk


 • Adresa: Varshavska 1-2/22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Desk - një kompani për kontabilitet, konsultime financiare dhe biznesi. Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh në fushat e kontabilitetit, financave dhe taksave për njësitë e vogla, të mesme dhe të mëdha, pronarë -të vetëm, kompani me kapital të huaj, përfaqësi të huaja, organizata jofitimprurëse.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662362726_12.jpg?t=true&w=300&h=300

Nordves konsalting


 • Adresa: Vladimir Polezinovski 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км

Partneri juaj i zgjidhjes

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1687157614_4.png?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

RSM Makedonija


 • Adresa: Dame Gruev 8/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

RSM Maqedonia është ofruesi kryesor në botë i shërbimeve të auditimit, taksave dhe konsulencës për organizatat sipërmarrëse të orientuara drejt rritjes ekonomike.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1450085534_75.png?t=true&w=300&h=300
ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Akaunting point


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 17-4/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Pika e Kontabilitetit është një nga zyrat kryesore të kontabilitetit në Maqedoni, me përvojë të gjerë në bashkëpunim me kompanitë vendase dhe të huaja.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1624524901_34.jpeg?t=true&w=300&h=300

AFD Konsalting


 • Adresa: 19-ti Noemvri 21
 • Vendi: Tetovë

Në botën dinamike të biznesit, është më e rëndësishme të keni një partner të besuar që do t'ju udhëhequr përmes tij. AFD Konsalting është zgjedhja e duhur. Me përvojë shumëvjeçare në kontabilitet dhe konsulencë, AFD Konsalting ju ofron ekspertizë të lartë. Qasja jonë është e fokusuar tek ju dhe ofron zgjidhje të personalizuara për çdo klient individual.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1692706407_12.png?t=true&w=300&h=300

Praveko


 • Adresa: Sollunska 4
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈9479 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Сметководствен, Даночен и Економски Консалтинг

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1710320328_84.png?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Legal akaunt 2015


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 29-2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

Llogaria Ligjore 2015 DOOEL është një Byro e Licencuar e Kontabilitetit e themeluar në vitin 2015, me një Kontabilist Chartered dhe një Kontabilist të liçensuar të regjistruar në Regjistrin e Institutit të Kontabilistëve dhe Kontabilistëve të Autorizuar.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1489145674_29.jpg?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Amplus


 • Adresa: Orce Nikollov 206-1/17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Amplus është një kompani konsulente që ofron një gamë të gjerë të kontabilitetit, konsulencës dhe shërbimeve financiare për ndërmarrjet e vogla dhe të mesme, organizatat jofitimprurëse, pronarët e vetëm dhe investitorët e huaj që investojnë në Maqedoni.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562851872_95.png?t=true&w=300&h=300

Staro Vodno MM Akaunt MK


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 62
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Staro Vodno DOOEL Shkup (MMaccountMK) ofron shërbim shumë profesional për klientët e saj. Tregu ka ekzistuar për një kohë të gjatë, duke shërbyer një numër të konsumatorëve të suksesshëm dhe të kënaqur.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483008626_98.jpg?t=true&w=300&h=300

M konsalting


 • Adresa: bul.3-ta Makedonska Udarna Brigada 37-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

BESIMI, KOHËSIA CILËSORE

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620217407_49.png?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Lazarev akaunting


 • Adresa: Vasil Doganxhiski 30
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Лазарев сметководство нуди: <br></br> •сметководствени услуги •консалтинг •оперативно - административни работи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574435342_06.png?t=true&w=300&h=300

3F Konsallting


 • Adresa: rr.120 bllok 70/23
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ACSK Konsallting


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 28
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ak Konsalting/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akaunt konsalting


 • Adresa: Boris Kidric 66
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa konsult


 • Adresa: Dervish Cara 35/1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Altrim


 • Adresa: 19 Nëntori lok.26
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andrejevska Kont


 • Adresa: Goce Delçev (Boris Kidriç) 37
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arta-Konsalting


 • Adresa: Iliria 54-12/22
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Azhur


 • Adresa: Tregu i gjelbërt lok.41
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best аkaunt/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bilans


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 23/1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biro Profit Plus


 • Adresa: Goce Delçev (Boris Kidriç) 48
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blle kont plus


 • Adresa: Ilindenska lok.22
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brezi Akaunting


 • Adresa: Rruga e Shkupit 1
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Didra Konsallting


 • Adresa: Iliria lok.87
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dinor konsalting


 • Adresa: Tregu i gjelbërt kati 1 lok.80
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-balans


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 90 lok.2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekonomist Biro


 • Adresa: Kompleksi Bazar lok.11
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Konto


 • Adresa: Iliria blok 54 lam.13 lok.18
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fi Konsalting


 • Adresa: Ilindenska 206-a
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во Македонија неформалните работници се наоѓаат во секторите земјоделство, градежништво и трговија, кои работат во мали претпријатија и функционираат како ...
сите 14 | | | веќе видена

„Така на пример, даночниот обврзник – физичко лице кое отпочнува да врши дејност од времен карактер на 15 јули 2024 година и дејноста ќе ја врши до 31 август ...
сите 29 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj