Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Rrezatim - matje dhe detektim
 • Vlerësimi i rrezikut
 • Siguri dhe shendet gjate punes
 • Kualitet - kontroll
 • Elektrikë - kontrolle dhe testime elektrike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Rrezatim - matje dhe detektim

Drejtoria për Sigurim nga Rrezatimi


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 143
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekoteh dozimetrija


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 28 lok.15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institut za tehnicko ispituvanje i bezbednosen inzinering-ITIBI


 • Adresa: Todor Alleksandrov 165 (Salvador Aljende)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stjuart Inspect


 • Adresa: Todor Alleksandrov 165 (Salvador Alende)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Instituti qendror për mbrojtje gjatë punës, mbrojtje nga zjarri dhe shpërthimet, mbrojtje të ambientit mjedisor dhe kontrollit të cilësisë -Shkup. Organe inspektimi për ashensorë, krik dhe pajisje minierash.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1408608184_78.png?t=true&w=300&h=300
Mapa

Време зa читање: 2 минути Милијардерот Ворен Бафет вчера поднесе оставка од функцијата повереник на Фондацијата Бил и Мелинда Гејтс, една од најголемите ...
сите 15 | | | веќе видена

Дали јавниот обвинител го прашал Мустафа Деари од фирмата Багкоп кога ќе го врати долгот од 1,25 милиони евра кон Еуростандард банка преку работата од само ...
сите 27 | | | веќе видена

Програмер, информатичар, градежен инженер, машински инженер, ракувач со градежни машини, градежен работник, возач (на камион, на товарно возило), готвач, ...
сите 7 | | | веќе видена

Машката популација има полесен пристап до финансиите. Четириесет и пет отсто од вкупниот број индивидуални кредитокорисници се жени, додека 55 отсто се мажи, а ...
сите 97 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj