Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Stip
 • Manastir
 • Strumicë
 • Prilep
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Gjevgjeli
 • Veles
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Radovis
 • Kërçovë
 • Dellçevë
 • Probistip
 • Shën Nikollë
 • Vallandovë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • Kryqi i kuq - organizata
 • Organizata të grave
 • Fondacione
 • Shoqata Ekologjike
 • Organizata Për Persona Me Aftësi Të Kufizuara
 • Qendra Edukimi
 • S.O.S. - Telefona
 • Shoqata Kulturore
 • Organizata Për Të Drejtat E Njeriut
 • Qendra Informative
 • Trajnime
 • Lidhjet
 • Këshilltore
 • Rehabilitim - Qendra
 • Ambienti Jetësor - Planifikim, Këshilltarë Dhe Mbrojtje
 • Organizata Dhe Misione Të Huaja
 • Konsallting
 • Shoqata Dhe Bashkësi Shëndetësore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Organizata joqeveritare

Tuning Show


 • Adresa: rr.300, f.Çegran 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7404 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ven in trabal


 • Adresa: Sretko Kлrsteski 50
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veselo Shturche


 • Adresa: Velko Vllahoviq 6/3
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7491 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Zora


 • Adresa: Trajko Panov 22
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinozhito


 • Adresa: Pançe Karagjozov 57
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vizija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vo mojot svet (Në botën time)


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo (Rudi çajavec) 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voks Populi


 • Adresa: Brigada e 3-të Maqedonase 21
 • Vendi: Kriva Pallankë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZG Panchelito/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Za sreqno detstvo


 • Adresa: Jurij Gagarin 52-10/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdruzenie Vinotek/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdruzenie cekor kon Evropa


 • Adresa: Bllagoj Krstiq 3-a
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdruzhenie za kriviçno pravo i kriminologija


 • Adresa: bul.Kërste Misirkov 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zenska Alijansa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhenska Akcija


 • Adresa: Radovan Kovaçeviq 67
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhivotna Iskra-99 Shoqatë humanitare


 • Adresa: Gjuro Gjakoviq 3
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zip Institut


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 106-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatno Pero


 • Adresa: Klenoec 15
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Mr nga 10:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zyra rajonale e Asociacionit qytetar MOST


 • Adresa: bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На ниво на ЕУ, годишната стапка на инфлација мерена со хармонизираниот индекс на потрошувачки цени (HICP), кој овозможува споредба меѓу земјите-членки, во мај ...
сите 65 | | | веќе видена

Најавата на поранешниот претседател Доналд Трамп дека ако повторно стане претседател, ќе стави крај на оданочувањето на бакшишите, според првичните проценки ќе ...
сите 4 | | | веќе видена

Kaко што пресметаа германските статистичари, Хрватска е поскапа за туристи од нејзините главни јужноевропски конкуренти Турција, Грција, Португалија и Шпанија. ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj