Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • Organizata për të drejtat e njeriut
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Organizata joqeveritare në Prilep

Agtis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Epilepsia Makedonija


 • Adresa: Stara opshtinska zgrada 31
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Forumi për kreativitet avangard-Prilep/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klub-Lekuvani alkoholicari D-r Metodija Nikoloski-Mec


 • Adresa: Stevan Apostollski p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kualicioni SEGA


 • Adresa: Car Samoil 18
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Këshilli Rinor/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mirovna akcija


 • Adresa: Dimo Narednikot A-1-2/31
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Organizata komunale e Kryqit të Kuq


 • Adresa: Jolle Andonoski 5-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orhideja


 • Adresa: Vojvodinska 87/3
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poraka


 • Adresa: Stevan Apostolloski p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për iniciativë qytetare-CGI


 • Adresa: Dimo Narednikot p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Romani Shukaripa


 • Adresa: Gostivarska 42
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Премиерот Зоран Заев своето задоволство од растот на инвестиции во земјава го изрази преку објава на Фејсбук во која наведува дека Северна Македонија се ...
сите 39 | | | веќе видена

Народната банка ги потсетува младите истражувачи дека е распишан Конкурсот за Годишната награда за 2022 година за најдобар труд од областа на макроекономијата ...
сите 10 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Одборот на Управата за финансиски супервизија (УФС) одлучи да го одбие краткорочниот план за финансирање и планот за наплата, а со ...
| | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj