Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • S.o.s. - telefona
 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • Organizata të grave
 • Këshilltore
 • Organizata Për Të Drejtat E Njeriut
 • Psikiatri - Këshilltore Psikologjike Për Fëmijë Dhe Të Rinj
Повеќе филтриПомалку филтри

S.o.s. - telefona по градови

Ohër Shkup Strumicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

S.o.s. - telefona

Crven krst na Makedonija-ceshtjet e vaksinimit


 • Adresa: 11 Oktomvri 42-a
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doverba/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Global SOS


 • Adresa: Filipi i Dytë Maqedonas 7
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

s.o.s. - telefona

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Linja Kombetare e Keshillimit per Personat LGBTI


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 19-5/28
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Linja kombetare SOS pa celular per viktimat e dhunes ne familje


 • Adresa: 11 Tetori 17
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megjashi-Ambasada e parë për femijë në botë


 • Adresa: Kosta Novakoviq 22-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paraqitje e thyerjes së të drejtave dhe lirisë bazë njerëzore


 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

s.o.s. - telefona

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Porta e hapur-La strada


 • Adresa: Hristo Tatarçev 1-a (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prv semeen centar


 • Adresa: Kosturski Heroi 50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

S.O.S-linja për ndihmë nga tregtia me njerëz


 • Adresa: Hristo Tatarçev 1-a (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

s.o.s. - telefona

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SOS-linja për ndihmë nga droga


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

s.o.s. - telefona

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SOS-telefon për gra dhe fëmijë-viktima të dhunës familjare/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unicef-linje falas per prinderit


 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - D nga 15:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Za sreqno detstvo


 • Adresa: Jurij Gagarin 52-10/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qender keshillimi per grate viktima te dhunes ne familje


 • Adresa: 7 Nëntori 282
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Речиси сите увозници на облека произведена од реномирани глобални бренд-производители лани биле на работ на рентабилноста или во позитивна нула. Заеднички им ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj