Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Vinicë
 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Organizata të grave
 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • S.o.s. - telefona
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Organizata të grave

Veshta zhena/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-Vinka


 • Adresa: Vanço Përke 1/10
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Пауза: Пон-Пет 15-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agropallançanka


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7472 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkanska Mreza Na Zeni Liderki


 • Adresa: Krste Arsenov 2-A/19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa 2003


 • Adresa: 11 Tetori 17-2/4
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bisera/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Borka-Shoqata për luftë kundër kancerit


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ESE-Centar za pravna pomos


 • Adresa: Maksim Gorki 20-1/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ESE-Shoqata për emancipim, solidaritet dhe barazi të grave


 • Adresa: Maksim Gorki 20-1/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-zhena


 • Adresa: Sollunska 111-d
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Enj nga 17:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GIZH-Iniciativa Qytetare e Grave (IQG)


 • Adresa: Sheshi Ilinden p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Heroinat ne Turizmët


 • Adresa: Divizioni i 50-te 34/1-32
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hristijanka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klea Iniciativa qytetare femërore-Manastir


 • Adresa: Klliment Ohridski 15/14
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja e Gruas Shqiptare në Maqedoni, dega Manastir/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidija-srce shto cuka


 • Adresa: 11 Tetori 44/2-2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidija-srce shto cuka


 • Adresa: Vanço Përke 62/5
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Linja kombetare SOS pa celular per viktimat e dhunes ne familje/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luludi


 • Adresa: bul.Brigada Maqedono-Kosovare 61
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luludi


 • Adresa: Llazar Tërpovski 1-2/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 35 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 31 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj