Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strugë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shoqata ekologjike
 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • Qendra informative turistike
 • Ambienti jetësor - planifikim, këshilltarë dhe mbrojtje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shoqata ekologjike

Ajde Makedonija


 • Adresa: Filip Vtori Makedonski 2-2/50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Areal


 • Adresa: Brigadat Proletare 47
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 12:00

Kategoritë:

shoqata ekologjike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BioekoKategoritë:

shoqata ekologjike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biosfera


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-svest


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 30/1-6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-zhena


 • Adresa: Sollunska 111-d
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Enj nga 17:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enhallon


 • Adresa: Vojdan Çernodrinski 24
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Florozon


 • Adresa: rr.2 nr.46 f.Vizbeg
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gollema Reçica


 • Adresa: f.Gollema Reçica

Kategoritë:

shoqata ekologjike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Greshnica


 • Adresa: Dimitar Vllahov 60
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Griner


 • Adresa: Perisha Saveliq 15-a
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

shoqata ekologjike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jagoda Art


 • Adresa: Karposh Vojvoda 14
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kajmakçallan Shoqata Ekologjike


 • Adresa: F.Makovë
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

King Marko Land


 • Adresa: Kërste Germov-Shakir 20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Med-Shoqata Ekologjike e Maqedonisë


 • Adresa: Boris Trajkovski 7-9-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

shoqata ekologjike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miteko


 • Adresa: Nikolla Rusinski p.n. lok.64
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Opstanok


 • Adresa: Vasil Gjorgov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 16:00 deri më 18:00

Kategoritë:

shoqata ekologjike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parku Kombëtar Pelister


 • Adresa: Vienska 14 (29 Nëntori)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Planetum shoqatë ekologjike Strumicë


 • Adresa: 22 Dhjetori p.n.
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од ноќеска на полноќ дизелот поскапува за половина денар, а цената на бензините останува иста, соопшти Регулаторната комисија за енергетика. Малопродажните ...
сите 69 | | | веќе видена

Од април 2021 година, македонскиот ИТ пионер „Еконет“ преминува во сопствеништво на реномираната ИТ компанија „Синами“, која веќе 20 години успешно делува на ...
сите 22 | | | веќе видена

Продажба на земјоделско земјиште на домашни и странски приватни лица и компании на јавен оглас или со посебен договор за стратешки инвестиции со почетна цена ...
сите 6 | | | веќе видена

Основната потрошувачка кошничка стигна до 34.000 денари. Ниту една просечна плата, ниту две минимални плати не стигнуваат за да се задоволат потребите на едно ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj