Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Organizata joqeveritare
 • Organizata të grave
 • Shoqata
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Organizata joqeveritare në Kumanovë

Asociacioni për Stile të Shëndosha Jetese PULS


 • Adresa: Bajram Shabani 19
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa 2003


 • Adresa: 11 Tetori 17-2/4
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CID


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 58
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hristijanka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kham


 • Adresa: Done Bozhinov 56
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krepost


 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Kumanovë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

National Roma centrum


 • Adresa: Done Bozinov 11/5
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Organizata rome e grave të Maqedonisë-Daja


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 46
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poraka nasa


 • Adresa: Bajram Sabani p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për komunitetin Rom-Drom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata per promovimin dhe zhvillimin e shoqerise perfshirese Inclusive


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit 56
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 4 минути Народната банка на Кина (ПБОЦ) објави прашања и одговори на својата веб -страница во која се вели дека кинеските граѓани кои ...
сите 43 | | | веќе видена

Бизнисот на Адора инженеринг, на Чифлиганец, се проширува и во топлинската енергија. За околу 9.3 милиони евра, Чифлиганец, ја купува „Топлификација“која е во ...
сите 29 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 39 | | | веќе видена

Градот и мразот се најизразени ризици во земјоделското осигурување. Во првите шест месеци годинава над 70 отсто од вредноста на сите исплатени штети во ...
сите 50 | | | веќе видена

Големите домашни извозни компании со доминантна приватна сопственост кои реализирале најмалку 30 проценти од своите приходи од извоз во последната фискална ...
сите 25 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj