Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Rehabilitim - qendra
 • Ordinanca për terapi fizikale
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Masazh terapeutik
 • Sport - masazhe sportive
 • Spitale
 • Organizata Joqeveritare
 • Këshilltore Për Të Varur Nga Droga
 • Banjo Natyrale
 • Shoqata
 • Fitnes - Qendra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Rehabilitim - qendra

Dr. Ismail Rexhepi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AS Fizikus


 • Adresa: Metodija Andonov Çento (Anton Popov) 85 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambasador/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Banja e Katllanovës/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dolores 1


 • Adresa: Strezovë 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Bato


 • Adresa: bul.Revolucioni i Tetorit K-5
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Lidija Arsovska


 • Adresa: Tome Arsovski 49 lok.19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Vaska


 • Adresa: Aleksandar Martullkov 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti për Rehabilitim


 • Adresa: Turistichka naselba Oteshevë
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈10754 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti për rehabilitimin e fëmijëve me dëgjim të dëmtuar-Koço Racin


 • Adresa: Zaharija Shumlanska (Prilepska) p.n., fahu p.163
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10764 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti për rehabilitimin e të dëgjuarit, folurit dhe zërit


 • Adresa: Belgradska (Pazari i Mbuluar) 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizijatrika


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 73-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fiziko-medikus


 • Adresa: Dimitar Vllahov 36
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈10744 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizio med


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 1-a/2
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizioaktiv


 • Adresa: Hristo Smirnenski 51-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizioplus medika


 • Adresa: Ferid Murati 5/1 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Reto Nadez/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden inn medical


 • Adresa: Arhiepiskop Dositej 2 - llok.9
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ir Medic Plus


 • Adresa: Smilevski kongres (JNA) 13/31
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10767 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 155 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути На работа во Србија или Албанија само со единствен број за идентификација е придобивката од иницијативата за слободен пристап до ...
сите 56 | | | веќе видена

Тие вложуваат рекордни три милиони евра во материјалниот приход на своите близу 1.000 вработени. Јамница, водечката хрватска компанија за производство и ...
сите 7 | | | веќе видена

„Орбита ИНВ” ДООЕЛ Скопје, фирма за маркетинг, е новиот сопственик на Топланата Скопје Север, пишува Телма. Нејзин сопственик и директор е Ајри Шеј. ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj