Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Organizata për persona me aftësi të kufizuara
 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • Lidhjet
Повеќе филтриПомалку филтри

Organizata për persona me aftësi të kufizuara по градови

Gjevgjeli Makedonska Êamenicë Manastir Mavrovë Prilep Shkup Stip Strugë Veles Vinicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Organizata për persona me aftësi të kufizuara

Hapini dritaret


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 62-2/29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Lidhja qytetare e invalidëve të punës


 • Adresa: 11 Tetori 42-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Polio Plus


 • Adresa: Bul.ASNOM 64 lok.2 (AVNOJ)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 18:00

Shoqata e invalidëve të punës të RM


 • Adresa: 11 Tetori 42-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Shoqata e qytetarëve të verbët të qytetit Shkup


 • Adresa: Kosturski Heroi 46 (29 Nëntori)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Shpresa


 • Adresa: Tale Hristov 1/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 15:00

Lidhja për sport dhe rekreim të invalidëve


 • Adresa: Sutejska 43-b
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00

Poraka Nova


 • Adresa: Vllado Malleski p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Цената на паладиумот го надмина златото. Една унца паладиум сега чини повеќе од злато. Во изминатите две недели на светскиот пазар цената на паладиумот се ...
сите 10 | | | веќе видена

Кога храната се запознава со технологијата се случува нешто магично. А под мешање на технологија и храна не се мисли на ГМО храна. Понекогаш работите се толку ...
| | веќе видена

Денеска министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, заедно со директорот на Државниот инспекторат за земјоделство, Зоран Шапуриќ, одржаа работен ...
сите 13 | | | веќе видена

Светскиот економски форум е најмоќната конференција во светот. Но иако климатските примени се во фокусот, она за што доаѓаат сите се нови бизнис контакти, нови ...
сите 12 | | | веќе видена

Собранието на 123 пленарна седница го разгледа и го усвои Финансискиот план на Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги за 2020 година.Собранието на ...
сите 37 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj