Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Tetovë
 • Stip
 • Prilep
 • Veles
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Shën Nikollë
 • Ohër
 • Gjevgjeli
 • Probistip
 • Gostivar
 • Strugë
 • Kërçovë
 • Dibër
 • Radovis
 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shoqata
 • Organizata joqeveritare
 • Qendra edukimi
 • Lidhjet
 • Organizata të grave
 • Oda
 • Organizata Për Persona Me Aftësi Të Kufizuara
 • Fondacione
 • Shoqata Ekologjike
 • Shoqata Kulturore
 • S.O.S. - Telefona
 • Ambienti Jetësor - Planifikim, Këshilltarë Dhe Mbrojtje
 • Kooperativa Dhe Shoqata Zejtarësh
 • Konsallting
 • Këshilltore Për Të Varur Nga Alkooli
 • Galeri Arti
 • Mbrojtja E Pasurive Kulturore
 • Efikasitet Energjetik
 • Trajnime
 • Pensionistë - Shoqata
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shoqata

Adora Kongresen servisen centar


 • Adresa: Ivo Ribar Llolla 163
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aktiven zivot


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 244
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art dekor


 • Adresa: Jane Sandanski 57
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

Kategoritë:

galeri arti, shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ble-And


 • Adresa: Gjoce Stojcevski 100
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijabet Polog


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 326
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijamantski petel


 • Adresa: Mareshali Tito 102/B
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Forumi i grave


 • Adresa: Illindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hitrat


 • Adresa: L.Lavtse
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IOR-Shoqata për mbrojtjen e vlerave kulturore/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për Zhvillim të Qëndrueshëm Rajonal dhe Rural - Belavista


 • Adresa: Rr.101 nr.36 f.Bellovishtë, Jegunovcë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kombajn Art Kolektiv


 • Adresa: Mareshali Tito llok.86
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobilnost


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Multikultura


 • Adresa: Dervish Cara 5/2-2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pod SharaKategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata Univerzi


 • Adresa: Dimo Gavrovski-Kara 6
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e Invalidëve të Luftës


 • Adresa: JNA 61
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e Invalidëve të Punës dhe Shfrytëzuesve të Pensionit InvalidorëKategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e piktorëve të qytetit të Tetovës


 • Adresa: Sheshi Iliria-Qendra e kulturës p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e të verbërve


 • Adresa: Predrag Jançevski 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Иницијативниот одбор на здружението на оштетени штедачи од еуростандард банка соопшти дека одржале состаноци со сите пратенички групи во собранието со цел ...
сите 86 | | | веќе видена

Ковид-кризата во нашата земја настапи кон средината на март и едноставно е невозможно во олку кус период да доведе до несолвентност на банка и да биде пресуден ...
сите 48 | | | веќе видена

Воведување на државна гарантна шема, даночен календар, електронска фактура, се некои од барањата кои министерот за финансии Фатмир Бесими за време на средбата ...
сите 111 | | | веќе видена

Шпаркасе Банка Македонија ги известува сите деловни партнери и соработници дека Уредбата со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj