Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Dellçevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Organizata joqeveritare në Dellçevë

Justicija-Dellçevë


 • Adresa: Makedonia 43/19
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈9486 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KHAM


 • Adresa: Marshal Tito 69
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈9486 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Këshilli komunal i Kryqit të kuq


 • Adresa: Metodi Mitevski Brico 4
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈9486 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Natural Perspektiva


 • Adresa: f.Star Istevnik
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈9498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Edukative Rinore/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e qytetarëve me diabet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

ЕСМ Продажба го добила тендерот за сите основни училишта во Општина Центар затоа што дала најниска понуда за провизија. Но, провизијата на државната ЕСМ ...
сите 16 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
сите 9 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj