Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Manastir
 • Tetovë
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Ohër
 • Gjevgjeli
 • Veles
 • Kavadar
 • Gostivar
 • Koçanë
 • Kërçovë
 • Probistip
 • Dellçevë
 • Shën Nikollë
 • Kriva Pallankë
 • Mavrovë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • Kryqi i kuq - organizata
 • Organizata të grave
 • Fondacione
 • Shoqata Ekologjike
 • Organizata Për Persona Me Aftësi Të Kufizuara
 • Qendra Edukimi
 • S.O.S. - Telefona
 • Organizata Për Të Drejtat E Njeriut
 • Shoqata Kulturore
 • Qendra Informative
 • Trajnime
 • Lidhjet
 • Rehabilitim - Qendra
 • Ambienti Jetësor - Planifikim, Këshilltarë Dhe Mbrojtje
 • Organizata Dhe Misione Të Huaja
 • Konsallting
 • Shoqata Dhe Bashkësi Shëndetësore
 • Këshilltore Për Të Varur Nga Droga
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Organizata joqeveritare

Albanika Et


 • Adresa: Blagoja Toska 82
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asociacioni për Zhvillim Demokratik të Romëve të RM Dielli


 • Adresa: Iliria 39/14, fahu p.159
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela Vista-shoqata për eko-turizëm fshatrash


 • Adresa: rr.101, f.Bellovishtë 36
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CBC Loja


 • Adresa: Ilindenska 18-a
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Democracy llab


 • Adresa: Illindenit 335
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Green Future


 • Adresa: rr.101, f.Nerashtë 10
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko gerilla


 • Adresa: Dervish Cara 5-2/4
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golden Generation


 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti per Lidership dhe Politika Publike


 • Adresa: Dervish Cara 5-2/2
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Tetovë


 • Adresa: Borçe Koçovski 46
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Loja


 • Adresa: Ilindenska 18-a
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lumuturo jetimin


 • Adresa: Ilindenska 32/2
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Multikultura


 • Adresa: Dervish Cara 5-2/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nisma


 • Adresa: rr.101, f.Zherovjan 1
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendër për Edukim dhe Zhvillim-CED


 • Adresa: f.Tearcë 12/24
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vete-iniciative e ndergjegjshme mjedisore dhe kolektive


 • Adresa: rr.102, f.Leshkë 34
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

444 Ballkan Brixhis


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo (Rudi çajavec) 35/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AMOS-Qendra për të Drejtat e Njeriut-Manastir


 • Adresa: Skoevska 114
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7905 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agape


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrikolla


 • Adresa: Mitko Zafirov 30
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

По соопштението на ВВ „ Тиквеш “„за предложените откупни цени на грозјето за ова реколта, за локалните медиуми со изјава се јави Трајче Кулев, претседател на ...
сите 21 | | | веќе видена

Претседателот на Сојузот на стопански комори, Трајан Ангелоски на „Марили бизнис форумот“ кој се одржа денес во Охрид истакна дека ситуацијата во која се ...
сите 16 | | | веќе видена

Во однос на граѓани кога ќе можат да инсталираат на своите покриви, јас би кажал кога ќе се олеснат условите и поедностават постапките за инсталирање на ...
сите 41 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj