Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shoqata dhe bashkësi shëndetësore
 • Organizata joqeveritare
Повеќе филтриПомалку филтри

Shoqata dhe bashkësi shëndetësore по градови

Manastir Shkup Stip

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shoqata dhe bashkësi shëndetësore

8- Shoqata për Edukim Shëndetësor dhe Ekologjik


 • Adresa: Millan Markoviq 2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astarta


 • Adresa: Zagrebska 28 lam.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doverba/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institucion publik nga fusha e shëndetësisë për nevojat e klinikave


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medis


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 50-2/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oda Farmaceutike e Maqedonisë


 • Adresa: Divizioni i 50-të 34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e Mjekëve Maqedonas-Shkup


 • Adresa: Dame Gruev 3 blok 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e Patologeve te Maqedonise


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e Stomatologëve të Maqedonisë(SHSM)


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e ortodonteve


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 17
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marko Polo


 • Adresa: Borka Llevata p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelalek


 • Adresa: Novaçki pat p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7909 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00 • Sh nga 07:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e Logopedistëve të R.Maqedonisë


 • Adresa: Ellpida Karamandi 28
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e Mjekëve/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Над 700 милиони евра приходи за 2021 година и над 25 милиони евра профит за само 8 супермаркети. На оваа тема вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 ...
сите 85 | | | веќе видена

Стапката на инфлација во Велика Британија , во април, достигна највисоко ниво во последните 40 години. Ваквата состојба, финансиски експерти ја објаснуваат со ...
сите 45 | | | веќе видена

Поранешниот министер за финансии, Џевдет Хајредини се сомнева во најавите на Владата дека со новото прекројување на буџетката каса во целост ќе се ублажат ...
сите 23 | | | веќе видена

НЛБ Банка Скопје во соработка со Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) воведува наменски кредити за енергетска ефикасност, односно Зелена кредитна линија ...
сите 8 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj