Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra informative turistike
 • Agjenci turistike
 • Shoqata
 • Shoqata ekologjike
 • Internet- ueb faqe
 • Organizata Joqeveritare
Повеќе филтриПомалку филтри

Qendra informative turistike по градови

Gjevgjeli Mavrovë Ohër Shkup Strugë Tetovë

Радиус (100км)

Qendra informative turistike

Bela Vista-shoqata për eko-turizëm fshatrash


 • Adresa: rr.101, f.Bellovishtë 36
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra informative e - Shar Planina


 • Adresa: K.J.Pitu 6-a
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Promovim dhe Përkrahje të Turizmit në R.M


 • Adresa: Boro Haxhievski Pute 1/1
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biznesit Ohrit/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eksploring Makedonija


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 62
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elem Turs


 • Adresa: 11 Tetori 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enjoy balkans


 • Adresa: Vasil Gllavinov 7-B kati 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

King Marko Land


 • Adresa: Kërste Germov-Shakir 20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komuna Ohër-Sektori për turizëm


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kostoski 2018/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedonia Holidays and Tours/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonia na dlanka


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 28 lok.40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parku Kombëtar - Mavrovë


 • Adresa: Hanet e Mavrovës
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7392 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e udhërrëfyesve turistik dhe shoqërues të Maqedonisë


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 58-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vizit Gevgelija


 • Adresa: bul.Gjevgjeli b,b.
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zyrat e Informimit Turistike


 • Adresa: Jane Sandanski 147
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Пендаровски на отворање на гасниот интерконектор Грција – Бугарија Претседателот Стево Пендаровски, по покана на претседателот на Република Бугарија, Румен ...
сите 61 | | | веќе видена

Сугестиите и ставовите на наднационалните институции како ЕЦБ или ММФ секако дека одат во насока на рестриктивна даночна политика, со поголемо зафаќање на ...
сите 45 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj