Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Kryqi i kuq - organizata
 • Organizata joqeveritare
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kryqi i kuq - organizata

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Tetovë


 • Adresa: Borçe Koçovski 46
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar za daruvanje na krv/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven krst na Makedonija-Gjorce Petrov


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven krst-punkt za bezdomnici/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kopce-Crven Krst/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq


 • Adresa: Mite Bogoevski p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7455 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë - Valandovo


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 9
 • Vendi: Vallandovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Berovë


 • Adresa: Dimitar Vllahov 10
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7539 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Demir Hisar


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7459 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Gazi Babë


 • Adresa: Metodija Andonov Çento 26 (Anton Popov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Gjevgjeli


 • Adresa: Gjorgji Vellkov 12
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Gostivar


 • Adresa: Major Çede Filipovski 17
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Karposh


 • Adresa: Orce Nikollov 155-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Kavadar


 • Adresa: 7 Shtatori 72-b
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Kisella Voda/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Kratovë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Kriva Pallankë


 • Adresa: Joakim Osogovski 159 (Marshall Tito)
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7472 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Kumanovë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од Занаетчиската комора со отворено писмо реагираат поради неисплатените сретства за финансиска помош за октомвриската плата. Во продолжение го пренесуваме ...
сите 27 | | | веќе видена

Во организација на Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија, денеска се одржа презентација на резултатите од второто годишно истражување за ...
сите 22 | | | веќе видена

Директорот на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, Николче Бабовски, заедно со заменик министерот за земјоделство, шумарство ...
сите 33 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 52 | | | веќе видена

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 39 | | | веќе видена

Проблемот со долгите судски постапки и со наплатата на побарувањата поттикнува незадоволство кај бизнис-заедницата, што резултира со недоверба во судскиот ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj