Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Tetovë
 • Prilep
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Veles
 • Stip
 • Strugë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Radovis
 • Shën Nikollë
 • Gjevgjeli
 • Berovë
 • Vinicë
 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca pediatrike
 • Poliklinika
 • Ordinanca internistike
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
 • Ambulanca
 • Laboratore Diagnostike
 • Ordinanca Dermatologjike
 • Ordinanca Për Vesh, Hundë Dhe Fyt - Otorinolaringologji
 • Barnatore
 • Rehabilitim - Qendra
 • Mjekësia E Punës
 • Ordinanca Ortopedike
 • Neuro Psikiatria
 • Aparate Për Dëgjim
 • Rentgen - Inçizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mjek

Zem-Zem


 • Adresa: Sava Mihajllov 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00 • D nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zeroski


 • Adresa: Trajko Tarcan lok.2
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7903 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zllatanovski


 • Adresa: Vera Jociq 12/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Пет 12-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zografski


 • Adresa: Arhiepiksop Mihaill 41 (Vlladimir Nazor)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

d-r Branislav Ivanovski


 • Adresa: Kiril dhe Metodij 40
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

d-r Dufka Grujovska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

d-r Gjulsha


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 62 (Marshall Tito)
 • Vendi: Kërçovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

d-r Mende Dinevski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

d-r Suzana Ignatovska


 • Adresa: rr.9 nr.10
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

d-r Suzana Mahoska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

dr. Bozho/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çonevska


 • Adresa: Justinian I 88 (Draçevska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 76 | | | веќе видена

Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
сите 2 | | | веќе видена

Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 25 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj