Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Koçanë
 • Stip
 • Veles
 • Tetovë
 • Ohër
 • Gostivar
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca internistike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca kardiologjike
 • Poliklinika
 • Ordinanca Për Vesh, Hundë Dhe Fyt - Otorinolaringologji
 • Mjekësia E Punës
 • Qendra Diagnostike
 • Laboratore Diagnostike
 • Endokrinologjia
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Ordinanca Për Sytë
 • Neuro Psikiatria
 • Vizitë Shtëpiake
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
 • Urologji
 • Spitale
 • Barnatore
 • Ordinanca Pediatrike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca internistike

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingTransport publikWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Dr.Aleksandar Manolev


 • Adresa: Radishanska p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9433 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

Bartës i profesionit PhD. Aleksandar Manolev, internist specialist, me ngritje profesionale pasuniversitare në Qendrën Klinike Lubjanë, Mjekësi bërthamore, Sektori i tiroides, arsimim i plotë në fushën e gjëndrës tiroide.


Dr. Lubisha


 • Adresa: Solunski Atentatori 70-a (JNA)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 14:30

Ani Pulmomedika


 • Adresa: Hristo Smirnenski 4/2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Ardi farm Lea


 • Adresa: Doktor Ribar 2
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

Atik Kor


 • Adresa: Nikolla Trimpare 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Atik Kor është praktika e parë private në kardiologji dhe mjekësi e brendshme e themeluar nga Dr. Josif Naumovski, 24 vjet përvojë, e vendosur në qendër të qytetit. Bartës i aktivitetit Dr. Maja Sushlevska Pavkovska, internist specialist, bashkëpunëtor i gjatë i Dr. Naumovski.

Benellu Internistika


 • Adresa: Leningradska 14
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

D-r Gjoko


 • Adresa: Kej 8 Nëntori 18
 • Vendi: Strugë

D-r Zoran Janev


 • Adresa: Pirinska 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Daron


 • Adresa: Bul.Turistiçka 73
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00 • D nga 09:00 deri më 12:00

Dr. Aco Donevski


 • Adresa: 9 Maji 19
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Dr. Berat Iljazi


 • Adresa: Fridrih Engels 8
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Dr. Biljana Ivanovska Bojaxhiev


 • Adresa: Samoillova 74
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

Dr. Danaillov


 • Adresa: Vlladimir Komarov 20-1/3 (23-Tetori)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Praktika e specializuar në mjekësinë e brendshme dhe kardiologjinë.

Dr. Kamçevski


 • Adresa: Bul.Koço Racin 40-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Dr. Liljana Prenxhova


 • Adresa: Oliver Kitanoski 34 (Prva Komuna)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈9479 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - Pr nga 07:30 deri më 15:30 • Ma nga 12:00 deri më 20:00

Mapa

А генцијата за лекови и медицински средства на Република Словенија (JAZMP), по извршената инспекција во погоните за производство на лекови на Алкалоид АД ...
сите 17 | | | веќе видена

Цената на паладиумот го надмина златото. Една унца паладиум сега чини повеќе од злато. Во изминатите две недели на светскиот пазар цената на паладиумот се ...
сите 10 | | | веќе видена

Постои голем јаз меѓу понудата и побарувачката на пазарот на труд, бидејќи само 12 од 100 студенти кои се запишале на факултет ќе најдат работа согласно своите ...
сите 19 | | | веќе видена

Под мотото „Царина се грижи за одржливост на граѓаните, просперитетот и планетата", Царинската управа на Македонија денеска го одбележува Меѓународниот ден на ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj