Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kriva Pallankë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mjek në Kriva Pallankë

D-r Ile Stamenkovski


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7472 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Krstevski


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7472 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:30 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Ronda


 • Adresa: Joakim Osogovski p.n. (Marshall Tito)
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7472 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Stojne


 • Adresa: Joakim Osogovski 159 (Marshall Tito)
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7472 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Trajanka


 • Adresa: Joakim Osogovski p.n. (Marshall Tito)
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7472 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medika


 • Adresa: Jane Sandanski 1
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7472 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Имајќи предвид дека во некои медиуми и на социјалните мрежи има објави во коишто се коментираат девизни курсеви на онлајн-платформи, би сакале да укажеме дека ...
сите 11 | | | веќе видена

Шпаркасе Банка Македонија на својата веб страница објави кратка информација поврзана со развојот на концептот за олеснување на отплатата на кредитните ...
сите 122 | | | веќе видена

На интернет страницата на Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство (МЗШВ) од денеска е поставен банер за полесен пристап на земјоделците до ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj