Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mjek në Gjevgjeli

D-r Avramova Sofija


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Dagalev Mito


 • Adresa: Marshal Tito p.n. f.Miravci
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dejneka


 • Adresa: Lleonid Jankov 44
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Haxhi Nikollov


 • Adresa: Sllobodan Mitrov-Danko 35
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Hristina Prosheva


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Ivana Panajotu


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Lupka Turturova


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Murdzev Viktor


 • Adresa: Zhelezniçka 2
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:00

Пауза Пон-Пет 13-16.30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Nikov


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Xhekov


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7983 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eli Medika


 • Adresa: Slobodan Mitrov-Danko p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Stefan


 • Adresa: Bul.Gjevgjeli 1-a
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 25 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена

Во Скопје, на местото на поранешен „Скопски саем“, наскоро вратите за сите љубители на шопингот ќе ги отвори „Ист Гејт Мол“... Новиот шопинг центар, отварањето ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj