Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca pediatrike
 • Ordinanca internistike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mjek në Koçanë

Ana-med


 • Adresa: ASNOM 19, f.Ceshinove
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:30
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

Apostollovski


 • Adresa: Nikolla Vapcarov 8-1/4
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30

Bikom-mk


 • Adresa: VMRO p.n (Marshall Tito)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

D-r Lile


 • Adresa: Millan Zeçar 21
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

D-r Marina


 • Adresa: Millan Zeçeviq 21
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

D-r Misho


 • Adresa: Teodosie Paunov p.n. (29 Nëntori)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

D-r Svetlana


 • Adresa: Strasho Erbapçe 143
 • Vendi: Koçanë

D-r Verica Georgjieva


 • Adresa: Millan Zeçar 21
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 22:00

D-r Zoran Maksimoviq


 • Adresa: Teodosie Paunov p.n. (29 Nëntori)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Dijagnostika


 • Adresa: Teodosie Paunov p.n. (29 Nëntori)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Dr. Aco Donevski


 • Adresa: 9 Maji 19
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Dr. Aleksandra Gacova-Miteva


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Dr. Ivanova Shterjana


 • Adresa: Dimitar Vllahov A-3/3
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

Dr. Jovanka Aleksova


 • Adresa: Teodosie Paunov 91 (29 Nëntori)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Dr. Shuperliski


 • Adresa: Rade Kratovçe 2
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Ehomedika


 • Adresa: Roza Petrova 97
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Euromedika 5


 • Adresa: Angell Donev 1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 17:00

Lençe i Javorka


 • Adresa: Millan Zeçar 21
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Medi plus


 • Adresa: Millan Zeçar 21
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

Medika-Es


 • Adresa: Skopska lam.6
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

Mapa

Кој го генерира индустриското производство? Кои се компаниите од преработувачката индустрија кои во последните години фатија ритам и го зголемуваат учеството ...
сите 41 | | | веќе видена

Вести во фокусот на Фактор ова утро ... * Кој е кумановецот чии фирми направија 100 милиони евра приход лани Четири кумановски фирми лани кумулативно направија ...
сите 4 | | | веќе видена

Нов извор на снабдување на земјата со гас е придобивката што ја очекуваат стручните лица од поврзувањето со гасоводот што доаѓа од Азербејџан. Како што е ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj