Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mjek në Mavrovë

D-r Kostadinov Tome


 • Adresa: Partizanska 2/2
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Lupco Sokollov


 • Adresa: Velko Vllahovik 9
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Olivija


 • Adresa: Veljko Vlahoviq 9
 • Vendi: Mavrovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Mirçev


 • Adresa: Marshall Tito 117/2
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galmedikus


 • Adresa: Nikolla Petrov 2
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hipokrat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medikor


 • Adresa: Jane Sandanski 3
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Ma , Enj nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ma , Enj nga 13:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Atanas


 • Adresa: Velko Vllahoviq 13
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Si Medikal


 • Adresa: Vellko Vllahoviq 9
 • Vendi: Mavrovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Ако петтиот пакет мерки не се донесе до крајот на неделава, тројно повеќе текстилни работници ќе бидат пуштени на принуден одмор, предупредува Синдикатот за ...
сите 89 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 37 | | | веќе видена

За вработените во јавниот сектор за исплата на дневници за работа во недела ќе бидат потребни дополнителни 8,5 милиони евра од државниот буџет штом се донесат ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj