Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Dellçevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mjek në Dellçevë

Akus medika


 • Adresa: 4 Korriku 4
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anima Medika


 • Adresa: Metodija Mitevski-Brico 44
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7944 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Olivera Simova


 • Adresa: Metodija Mitevski Brico 44
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7944 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Suzana Cureva


 • Adresa: Metodija Mitevski-Brico 44
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7944 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frosi Medika


 • Adresa: 4 Korriku 19
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7944 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Multi Medika


 • Adresa: Metodija Mitevski-Brico 44
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7944 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vita Medika


 • Adresa: M.M.Brico 44
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 14 | | | веќе видена

Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
сите 2 | | | веќе видена

Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 25 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj