Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Kërçovë
 • Prilep
 • Demir Hisar
 • Kavadar
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ambulanca
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Laboratore biokimike
 • Shtëpi shëndeti dhe ente
 • Poliklinika
 • Mjekësia E Punës
 • Ordinanca Për Osteoporozë
 • Spitale
 • Ordinanca Pediatrike
 • Ordinanca Ortopedike
 • Ordinanca Internistike
 • Rentgen - Inçizim
 • Qendra Diagnostike
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Masazh Terapeutik
 • Ordinanca Dermatologjike
 • Barnatore
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ambulanca

Al Medika


 • Adresa: F.Çellopek
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9433 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

ambulanca

Dr. Svetllana


 • Adresa: JNA 19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 12:00

Shtëpia e shëndetit


 • Adresa: F.Zherovjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9431 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

ambulanca

Alo doktor


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

ambulanca

Ambulanca Shkollore


 • Adresa: Pero Çiço p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9435 км

Kategoritë:

ambulanca

Ambulanta


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Demir Kapija
 • Distanca: ≈9526 км

Kategoritë:

ambulanca

Ava-Med


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈9473 км

Kategoritë:

ambulanca

Centro Medika


 • Adresa: Prilepski Braniteli p.n. (Marksova)
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9509 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00 • Sh nga 07:00 deri më 12:00

Kategoritë:

ambulanca

Citadela


 • Adresa: Tale Hristov p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9510 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:00

Kategoritë:

ambulanca

D-r Doçka


 • Adresa: Sollunska 228
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9535 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 09:00 deri më 15:00 • Ma , Enj nga 13:00 deri më 19:00

D-r Gordana


 • Adresa: 16-ta Makedonska Brigada 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км

Kategoritë:

ambulanca

D-r Temelkov


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci 11
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈9516 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

ambulanca

Dame Gruev


 • Adresa: Gjorçe Petrov 7
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9534 км

Kategoritë:

ambulanca

Dr. Jagoda Filipovska


 • Adresa: Bitollska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9511 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh nga 07:00 deri më 12:00

Kategoritë:

ambulanca

Mapa

А генцијата за лекови и медицински средства на Република Словенија (JAZMP), по извршената инспекција во погоните за производство на лекови на Алкалоид АД ...
сите 17 | | | веќе видена

Цената на паладиумот го надмина златото. Една унца паладиум сега чини повеќе од злато. Во изминатите две недели на светскиот пазар цената на паладиумот се ...
сите 10 | | | веќе видена

Постои голем јаз меѓу понудата и побарувачката на пазарот на труд, бидејќи само 12 од 100 студенти кои се запишале на факултет ќе најдат работа согласно своите ...
сите 19 | | | веќе видена

Под мотото „Царина се грижи за одржливост на граѓаните, просперитетот и планетата", Царинската управа на Македонија денеска го одбележува Меѓународниот ден на ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj