Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Pehçevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mjek në Pehçevë

Aleksandar Medika


 • Adresa: Shtëpia e shëndetit
 • Vendi: Pehçevë
 • Distanca: ≈7964 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Vesella Asprovska


 • Adresa: Rr.Industriale 5
 • Vendi: Pehçevë
 • Distanca: ≈7964 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Ma , Enj nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poliklinika d-r Kapushevski


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Pehçevë
 • Distanca: ≈7964 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 76 | | | веќе видена

Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
сите 2 | | | веќе видена

Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 25 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj