Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Laboratore biokimike
 • Poliklinika
 • Ordinanca internistike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mjek në Veles

Biomedikal


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 185
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - Enj nga 07:30 deri më 20:00 • Ma , Pr nga 07:30 deri më 15:30
 • Пауза: Ha , Mr - Enj nga 12:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Angelina dhe D-r Nada


 • Adresa: Shefki Sali 5
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Arsov Pançe


 • Adresa: 11 Tetori 4
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Milan Stanojkovski


 • Adresa: Shefki Salli 5
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 07:00 deri më 14:00 • Ma , Enj nga 13:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Tanja


 • Adresa: Dimitar Vllahov 27-a-1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Çaushevska i D-r Kiçukov


 • Adresa: 8 Nëntori 1, f.Gradsko
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7913 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00 • Sh nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Aneta Katranxhieva


 • Adresa: Llazo Osmakov 14
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Arsov Pançe


 • Adresa: Petre Prliçko p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Biljana Kocevska


 • Adresa: Bane Andreev Ronkata 1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Dimotrova Tatjana


 • Adresa: Kërste Misirkov 24
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Вто и Пет 12-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Goran Katranxhiev


 • Adresa: Metodija Andonov 7 (Engelsova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Liljana Prenxhova


 • Adresa: Oliver Kitanoski 34 (Prva Komuna)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - Pr nga 07:30 deri më 15:30 • Ma nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Mirjana Najdovska dhe Dr. Marija Gosheva


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Nadica Cillakova


 • Adresa: Shefki Sali 5
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Pançe Vaskov


 • Adresa: Petre Prliçko p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Paulla Medarova


 • Adresa: Arhiepiksop Mihaill 59 (Vlladimir Nazor)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Trajanka


 • Adresa: Vasil Gjorgov 10
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Пет 14-18ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Trajkovi


 • Adresa: Llazo Osmakov 9
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Durmishi medika


 • Adresa: f.Jabollçisht e epërme
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Familii


 • Adresa: Shefki Sali 5
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 76 | | | веќе видена

Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
сите 2 | | | веќе видена

Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 25 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj