Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mjek në Dibër

Alba-med


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 64
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 13:00

All Med


 • Adresa: F.Mogorçe
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7400 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Genta Med


 • Adresa: Amdi Lleshi 51
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Medi Sall


 • Adresa: F.Kosovrasti poshtëm
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7397 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Medi-bler


 • Adresa: Velko Vllahoviq 148/1
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Medina Med


 • Adresa: Qendra Zhupa
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7399 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Mapa

Со новата апликација МојДДВ #Моја награда која започнува од 15 декември, граѓаните освен што ќе можат да го остваруваат правото на поврат на 15 проценти од ...
сите 133 | | | веќе видена

Граѓаните можат да добијат и до 20.830 евра субвенција преку проектот „Купи куќа, купи стан“. Со новите модели, проектот ги таргетира и младите и повозрасните ...
сите 52 | | | веќе видена

Преку новиот Закон за енергетика и со силните инвестиции во обновливи извори на енергија и гасификација, Владата го стабилизираше вртоглавиот раст на цената на ...
сите 64 | | | веќе видена

„Нашата цел е да обезбедиме светски инфраструктурни стандарди во индустриски зони за инвеститорите кои одлучиле да инвестираат во нашата земја и ќе продолжиме ...
сите 19 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj