Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Битола
 • Кочани
 • Кавадарци
 • Тетово
 • Штип
 • Велес
 • Струга
 • Струмица
 • Свети Николе
 • Куманово
 • Гостивар
 • Пробиштип
 • Охрид
 • Кичево
 • Виница
 • Гевгелија
 • Крушево
 • Кратово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Дисконтни центри
 • Бензински пумпи
 • Супермаркети
 • Магацини
 • Пекарници
 • Здрава Храна - Продавници
 • Превоз (Транспорт) И Превозни Услуги - Фирми
 • Месари И Месарници
 • Корона Вирус
 • Ресторани
 • Полициски Час - Достава На Храна И Намирници
 • Кондиторски Производи
 • Брашно-Производство И Трговија
 • Пијалаци - Безалкохолни (Газирани) - Трговија
 • Леб И Бели Печива
 • Пијалаци - Дистрибуција
 • Млеко И Млечни Производи
 • Пијалаци - Алкохолни - Трговија
 • Железарија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети


Шајка пром


 • Адреса: Гоце Делчев 1
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шака Лака


 • Адреса: Острец 52
 • Место: Делчево
 • Оддалеченст: ≈7516 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шалко


 • Адреса: Димо Хаџи Димов 96
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шатка Компани


 • Адреса: Гоце Делчев, с.Росоман 89
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7490 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00 • Саб од 07:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шеми


 • Адреса: Перо Чичо 56-б
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шен Пром


 • Адреса: с. Бучим
 • Место: Радовиш

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шетара


 • Адреса: ул.392, нас.Чаир 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик


 • Адреса: 8-ми Септември (Владимир Назор) 26
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Нед од 05:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 52
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:30

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Солунска 133
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Битолска б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈7459 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:30 • Нед од 08:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Партизанска 27
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:30

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Цар Самоил б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Никола Тесла 19
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Ленинова 1
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7455 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Илинденска 44
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7454 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 46
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7454 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц 7


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 37/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик 22


 • Адреса: Довлеџик
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик 26


 • Адреса: Јане Сандански 58
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Лицата кои скенираат фискални сметки ќе добијат по 2100 денари на секои три месеци, наместо досегашните 1800. Новите измени ќе стапат на сила од јануари 2023, ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Централна кооперативна банка АД Скопје, дел од групацијата ЦКБ Груп ЕАД има потреба од вработување на едно лице на работно место ...
сите 4 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути НЛБ Банка ги известува своите клиенти дека паричната помош од социјална и детска заштита ќе ја исплати на 4 јули (понеделник ). Во ...
сите 53 | | | веќе видена

Сакаме да ги демантираме информациите за затворање на Еуроникел индустри, велат од компанијата.„Сакаме да ја информираме јавноста дека се лажни информациите за ...
сите 8 | | | веќе видена

Македонија е земја која од сопствено производство задоволува помалку од половина од потрошувачката на електрична енергија. Секоја година се вложуваат многу ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи