Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Струмица


Агровардар-промет


 • Адреса: Маршал Тито 136
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км
 • Работно време: Пон - Пет од 05:30 до 21:00 • Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ада 07


 • Адреса: Младинска 65
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Благоком


 • Адреса: Крушевска Република 138-а
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Близнак


 • Адреса: с.Куклиш
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7546 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боки-текс


 • Адреса: Првомајска 12
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7560 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вервас Промет


 • Адреса: с.Бориево 152
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7552 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила


 • Адреса: с.Дукатино
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7529 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вртка


 • Адреса: Маршал Тито, с.Ново Село 76
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7560 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гама Оил


 • Адреса: Индустриска зона 15-а/9
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Геле


 • Адреса: Младинска 7
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дениван компани


 • Адреса: с.Зубово 20
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7445 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 19:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Детелинка Маркет


 • Адреса: с.Штука 64
 • Место: Струмица

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Драги


 • Адреса: с.Мокрино 21
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7561 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жиза


 • Адреса: с.Штука 44
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7552 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Игор-ац


 • Адреса: с.Василево 336
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јодра Ел


 • Адреса: с.Моноспитово 305
 • Место: Струмица

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Калифорнија


 • Адреса: с.Дабиле 304
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7545 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Каролина Маркет


 • Адреса: с.Градошорци 137
 • Место: Струмица

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кика-Аце-Нис


 • Адреса: с.Ангелци 166
 • Место: Струмица

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киси трејд


 • Адреса: Младинска 116
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7544 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 111 | | | веќе видена

Секогаш кога има криза, а во моментов се неколку истовремено, по правило постои голема неизвесност за иднината,а тоа многу го отежнува работењето на фирмите. ...
сите 33 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 41 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи