Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Корона вирус
 • Полициски час - достава на храна и намирници
 • Супермаркети
 • Дисконтни центри
 • Млеко И Млечни Производи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Скопје


Авела-комерц


 • Адреса: Франклин Рузвелт 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Агровита Мак


 • Адреса: Франклин Рузвелт 15 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Агро Ели


 • Адреса: Христо Смирненски 45
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Албан ага


 • Адреса: Индира Ганди (Шуто Оризари) 31/107
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10680 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алберто Маркет


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 149 лок.6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10680 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алек


 • Адреса: бул.В.С.Бато 81-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10688 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб од 07:00 до 18:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алемарк


 • Адреса: Јани Лукровски 4-а лок.45
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи Комерц


 • Адреса: бул.АСНОМ (АВНОЈ) 24-1/24
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб - Нед од 08:00 до 01:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ал-зо-ми


 • Адреса: Призренска 22/24
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10680 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аманос


 • Адреса: Чаирска 85-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 09:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ангела


 • Адреса: ул.4, с.Стајковци 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асстор лтд


 • Адреса: Светиниколска 42
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Астро Колор


 • Адреса: Среќко Пужалка 11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асура плус


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 155 лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10680 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бабо Капитал


 • Адреса: Че Гевара 130
 • Место: Скопје

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бајчел риф


 • Адреса: Џон Кенеди 27/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бамал


 • Адреса: Ристо Шишков (Димитрије Туцовиќ) 40
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барди


 • Адреса: ул.4, с.Бардовци 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10679 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бате


 • Адреса: бул.В.С.Бато 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бати-Алфа


 • Адреса: ул.7, с.Батинци 14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10694 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00 • Саб - Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Се зголемува вредноста на руската валута. Рубља денеска зајакна во однос на доларот, достигнувајќи го највисокото ниво во последните седум години. Се тргуваа ...
сите 41 | | | веќе видена

Секогаш кога има криза, а во моментов се неколку истовремено, по правило постои голема неизвесност за иднината,а тоа многу го отежнува работењето на фирмите. ...
сите 33 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи