Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Неготино
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Дисконтни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Неготино

Алеко-комерц


 • Адреса: Индустриска б.б.
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Амарија


 • Адреса: с.Криволак
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7502 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дипром


 • Адреса: с.Долни Дисан
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7506 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кока 1


 • Адреса: Маршал Тито 142
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 20:30

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маркет Дијана


 • Адреса: Маршал Тито 59
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пецком


 • Адреса: с.Курија
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7495 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тоби 95


 • Адреса: Партизанска 36
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царе пром


 • Адреса: с.Тимјаник
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7503 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 38 | | | веќе видена

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 259 | | | веќе видена

Тековната криза е потсетник за потребата од постојано проактивно делување на полето на структурните реформи, како предуслов за поголема отпорност на ...
сите 33 | | | веќе видена

Енергетската криза но и можноста за добра заработка „го принуди“ Собранието на акционери на битолска Квасара да се задолжи со 3 милиони евра кај комерцијалните ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи