Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Гевгелија

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Бистро 2


 • Адреса: Слободан Митров Данко 48
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 06:00 до 00:00 • Пет - Саб од 00:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоки


 • Адреса: Владо Кантарџиев 1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб - Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Го-ка екстра


 • Адреса: Деко Ковачев б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гушев


 • Адреса: Сава Михајлов 15
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деан фамили


 • Адреса: Радован Ковачевиќ 30
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дием


 • Адреса: Танче Камберов б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дими-Сим Атанасови


 • Адреса: с.Давидово
 • Место: Гевгелија

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Домашно


 • Адреса: 7-ми Ноември 75
 • Место: Гевгелија

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Емит


 • Адреса: с.Миравци
 • Место: Гевгелија

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интер-армано


 • Адреса: Таља Бикова 9
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маком


 • Адреса: Слободан Митров Данко 100
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мар-пе компани


 • Адреса: Маршал Тито 180
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мега-ком


 • Адреса: бул.Гевгелија б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мидел-2003


 • Адреса: Ристо Фаршинин 36
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милпромет


 • Адреса: 7-ми Ноември 101
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мурџе-комерц


 • Адреса: 7-ми Ноември б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нанчев


 • Адреса: с,Негорци б.б.
 • Место: Гевгелија

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

На Мусо


 • Адреса: Маршал Тито 165
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пик-пром


 • Адреса: Ристо Фаршинин 64
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00 • Нед од 07:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сорита


 • Адреса: Маршал Тито 42
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 22:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

За Азески 100 годишнината од Комората претставува мост на две генерации, мост каде завршува ерата на една поискусна генерација и започнува ерата на новата ...
сите 12 | | | веќе видена

Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
сите 48 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи