Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Битола


Алекс БНИ


 • Адреса: АСНОМ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алфа маркет


 • Адреса: Гоце Делчев, с. Кравари б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7486 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа


 • Адреса: Питу Гули 20-в
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа пром


 • Адреса: Димче Лахчански 74
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа 2


 • Адреса: Солунска 95
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа 3


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 92/1
 • Место: Битола

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа 4


 • Адреса: Бонде Скерлевски 11
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа 5


 • Адреса: Кланица 10 лок.8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа 6


 • Адреса: Младински Бригади 5/3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Анџела


 • Адреса: Методија Андонов Ченто (Социјалистичка револуција) 19
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7478 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аполо


 • Адреса: Анести Пановски 9
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арди Исљам


 • Адреса: Видан Јанакиевски 16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00 • Нед од 07:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Базика


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бајс маркет


 • Адреса: с.Могила
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7478 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 19:00

Пауза Пон-Пет 12.30-16.30ч

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Балкан


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 94
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Беком


 • Адреса: Македонска Фаланга (Иво Лола Рибар) 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Би Ма комерц


 • Адреса: Младински Бригади 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бламеја


 • Адреса: Св.Нектариј Битолски (Жикица Јовановиќ-Шпанац) 128
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боби-јов


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 37
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 23:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бони-бо 06


 • Адреса: Димче Лахчански 72
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Пет од 05:30 до 21:30 • Саб од 06:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Министерот за економија Крешник Бектеши образложува дека неконтролираното поскапување на прехранбените производи не може да се спречи се додека Собранието не ...
сите 138 | | | веќе видена

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска, осврнувајќи се на владините мерки за енергетската криза, рече дека угостителите и хотелиерите ќе добијат ...
сите 324 | | | веќе видена

Западните централни банки ги зголемуваат каматните стапки во обид да ја запрат високата инфлација, предизвикувајќи колапс на државните обврзници, пишува ...
сите 122 | | | веќе видена

Промени во органите на управување, како и статусни промени се случиле во Друштвото за управување со инвестициски фондови ВФП - Фонд менаџмент АД Скопје. За тоа ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи