Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Дисконтни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Кавадарци


Алби Да


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ 44
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алма-саво


 • Адреса: Ѓорѓи Сугаре 2
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бако - Аском


 • Адреса: Моша Пијаде б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:30 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бест Старс


 • Адреса: Страшо Пинџур, с.Ваташа 28
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00 • Нед од 08:30 до 11:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биг-Дем


 • Адреса: Гоце Делчев, с.Росоман 4
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7918 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биро Манчев Сашо


 • Адреса: Браќа Хаџи Тефови 12
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Борди


 • Адреса: Илинденска 32
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бо ел


 • Адреса: Киро Спанџов 24
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бо-Ри


 • Адреса: 29-ти Ноември 26
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 21:00 • Нед од 06:30 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ване-ком


 • Адреса: Цандо Кузманов, с.Росоман 2
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7918 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вендита


 • Адреса: 7-ми Септември б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гаро компани


 • Адреса: Мито Хаџивасилев 41
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:00 • Нед од 06:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голд


 • Адреса: Пионерска 23
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00 • Нед од 06:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грација Пром


 • Адреса: Партизанска 12
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00 • Нед од 06:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даца-трејд


 • Адреса: Маршал Тито, с.Росоман 43-а
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7917 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дема


 • Адреса: 14-ти Мај б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:00 • Нед од 07:30 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деникс


 • Адреса: Цано Поп Ристов 12
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 14:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Де-ко-ком


 • Адреса: Маршал Тито, с.Росоман 8
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7917 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 20:00 • Нед од 06:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Де-Ком


 • Адреса: Стерио Нестороски, с.Росоман 73
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7917 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00 • Нед од 07:00 до 12:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 17:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дијана


 • Адреса: Ленинова 31
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во Северна Македонија влегува најголемата инвестиција од основањето на ТИРЗ во 2007 години до денес. Ова не е ниту моја, ниту инвестиција на Владата, ова е ...
сите 22 | | | веќе видена

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 39 | | | веќе видена

За 25% поуспешни се компаниите во кои на раководните и одлучувачките позиции се жени, велат домашни менаџерки и посочуваат дека немањето родова еднаквост во ...
сите 5 | | | веќе видена

Пред почетокот на жетвата земјоделците бараат откупната цена за пченицата да се движии од 20 до 22 денари за килограм, но исто така бараат да добијат и ...
сите 44 | | | веќе видена

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 62 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи