Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Штип


Админа


 • Адреса: Лески 27
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ајхан


 • Адреса: Косовска 209
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алвиком


 • Адреса: Трст 38
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 19:30

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алунико


 • Адреса: Борис Кидрич 51 лок.4
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ал-фи


 • Адреса: с.Карбинци
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7491 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 23:00 • Саб од 08:00 до 15:30 • Нед од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барси паша


 • Адреса: Сајбие Демир 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 08:00 до 18:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боби


 • Адреса: Радански Пат 132
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:30 • Нед од 09:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Болита


 • Адреса: Кирчо Демитров 25
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 13:00

Пауза: Саб 12-15ч

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

БВБ Жива


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Валтони


 • Адреса: 11-ти Октомври 2
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вањо


 • Адреса: Гоце Делчев 8
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вики


 • Адреса: Косовска 2
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Викпром


 • Адреса: Сутјеска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виолета


 • Адреса: с.Долни Балван
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7489 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 18:00 • Саб од 08:30 до 13:30
 • Пауза: Пон - Пет од 13:30 до 16:00

Пауза: Пон-Пет 13:30-16ч

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

В-В


 • Адреса: Борис Кидрич 16
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гичев Трејд


 • Адреса: Христо Татарчев 14
 • Место: Штип

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоко-93


 • Адреса: Браќа Даневи 4-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грозделино


 • Адреса: Борис Кидрич б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 18:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дан Крис


 • Адреса: Партизанска 36
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дацко


 • Адреса: с.Аргулица
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

И да не ја отворевме дебатата за даночните реформи, има законски решенија кои стапуваат во сила од 1 јануари 2023 година, како што се за оданочувањето на ...
сите 123 | | | веќе видена

Компанијата „Макпромет“ од Штип во првите шест месеци од годинава ги зголемила трошоците за своите вработени за 21 пат. Ова може да се види од Билансот на ...
сите 18 | | | веќе видена

Невработеноста продолжува да се намалува и во јули годинава, но она што е забележливо, е дека трендот како да забавува, согласно бројките на Агенцијата за ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи