Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Валандово
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Валандово

Емпи


 • Адреса: с.Брајковци
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7544 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 10:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јорк трејд


 • Адреса: с.Удово
 • Место: Валандово

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марко бр.1


 • Адреса: Маршал Тито 70
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7545 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00 • Нед од 07:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марко бр.2


 • Адреса: Димитар Влахов 9
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7545 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:00 • Нед од 06:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Провал-пром


 • Адреса: Првомајска 3/7
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7545 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00 • Нед од 06:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Провал-пром


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7545 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сани


 • Адреса: Првомајска б.б.
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7545 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00 • Саб - Нед од 07:00 до 01:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 33 | | | веќе видена

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 286 | | | веќе видена

Кога ќе се видат официјални бројки за тоа колку платиле Германија, Полска, Холандија, Франција, другите членки и Велика Британија за увоз на нафта и гас од ...
сите 30 | | | веќе видена

Енергетската криза но и можноста за добра заработка „го принуди“ Собранието на акционери на битолска Квасара да се задолжи со 3 милиони евра кај комерцијалните ...
сите 14 | | | веќе видена

На прагот на жетвата на лебното зрно, Асоцијацијата на земјоделците на Македонија од откупувачите бара цена од 20 до 22 денари за килограм, а доколку среде ...
сите 42 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи