Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Крива Паланка
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Крива Паланка

Антива Ани


 • Адреса: Биљино 20
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7471 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вардар експорт


 • Адреса: Прохор Пчински 7
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Данкиз


 • Адреса: Јоаким Осоговски (Маршал Тито) 46
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7471 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Електро техна


 • Адреса: Партизанска 25
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:30 • Нед од 09:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лав


 • Адреса: Орце Николов 1
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лисец - Гуњар


 • Адреса: с.Опила
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7460 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лобико ком


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7471 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нова Маркети


 • Адреса: Јоаким Осоговски (Маршал Тито) 163
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тинк Ас


 • Адреса: Јоаким Осоговски (Маршал Тито) 202
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трново-м


 • Адреса: Македонска 68
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цеца-Аб Екстра


 • Адреса: Дупница 2
 • Место: Крива Паланка

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците ...
сите 162 | | | веќе видена

“Со ребалансот на Буџетот за 2022 година се обезбедуваат средства за подобрување на стандардот и условите за живот на граѓаните во услови на најголема глобална ...
сите 77 | | | веќе видена

Од април 2022 година, Црна Гора влезе во зоната на галопирачка инфлација , која не била повисока во последните 15 години. Инфлацијата е на прагот од речиси 12 ...
сите 80 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи