Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Видобишта


 • Адреса: 1-ва Македонска ударна бригада б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вики-Анроси


 • Адреса: Гоце Делчев 169
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гобекс


 • Адреса: Рашанец, с.Лескоец 74
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грандис трејд


 • Адреса: Железничка 16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дебој инжинеринг


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Де Марко Маркет


 • Адреса: Карпош Војвода 39 Кула 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7440 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дико комерц


 • Адреса: Илинденска, с.Велгошти б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7440 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Динекс


 • Адреса: Гоце Делчев 116
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ем Маркет


 • Адреса: Партизанска 6
 • Место: Охрид

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Заум пром


 • Адреса: Јане Сандански 16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јоти Ангелоски


 • Адреса: с.Косел
 • Место: Охрид

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Камбур


 • Адреса: Гоце Делчев 219
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7437 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Канди


 • Адреса: бул.Туристичка
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Квиг 2019


 • Адреса: Богомилска 64
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киском


 • Адреса: Момчило Јорданоски 245
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7440 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кли-ка комерц


 • Адреса: Дејан Војвода 152
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коала


 • Адреса: с.Мешеишта
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7429 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 21:00 • Саб од 08:30 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Компани Велјановски


 • Адреса: Богомилска б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кошишта


 • Адреса: Јане Сандански 47
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лебед


 • Адреса: Даме Груев б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Teleperformance, германска компанија и лидер во областа на обезбедување корисничка поддршка и дигитални услуги, продолжува со своето ширење низ Македонија, ...
сите 43 | | | веќе видена

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 15 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 39 | | | веќе видена

Синдикалната организација на Водостопанство од Владата бара да им префрли пари за плати и трошоци за гориво, електрична енергија и резервни делови за да ги ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи